لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بررسی مشکلات شرکت چوب و کاغذ مازندران در ستاد تسهیل مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جلسه ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید استان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مسئول، بانک ها و صاحبان شرکت های تولیدی دارای مشکل تشکیل شد.

 به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی استانداری٬ حسن خیریانپور در این جلسه با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)٬ یادآور شد: در سال اقتصاد مقاومتی٬ تولید و اشتغال و اولویت گذاری های انجام شده٬ جلسات ستاد تسهیل در شمار مهم ترین جلساتی است که در راستای رونق تولید و اشتغال٬ مورد اهتمام جدی همه مدیران مسئول است و باید بصورت هفتگی و مستمر برگزار شود.

معاون استاندار بر تقویت نگاه گره گشایی و حل مشکلات واحد های تولیدی در سال اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: در رفع موانع تولید، تعامل دستگاه های متولی و بانک های عامل ضرورت دارد و بحمدالله در مازندران این همراهی تاکنون مطلوب بوده است.

 خیریانپور با اشاره به این که رونق اشتغال و بهبود فضای کسب و کار از منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس جمهور محترم است٬ خاطر نشان کرد: برای رفع برخی مشکلات تولید، باید بین واحدهای تولیدی و دستگاه های خدمات رسان تعامل بیشتری برقرار باشد.

وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی و بانک های عامل بر اساس قانون موظف به اجرای مصوبات ستاد تسهیل هستند و باید با جدیت مصوبات را پیگیری نمایند.

گفتنی است؛ در این جلسه با حضور حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مشکلات واحدهای تولیدی– صنعتی شرکت چوب و کاغذ مازندران، گروه صنعتی اندیشه، مرغداری تیرنگ، کیمیا جوجه، خزر برق ساحل، دیوار ساروج، خزر ترانسفو، پارس طیور آسیا و شرکت هنرمند مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای برون رفت از مشکلات اتخاذ شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.