لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان فردیس از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس خبرداد وگفت: متهمان به ۳۰ فقره سرقت میلیاردی از منازل با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.

جهانشاهلو در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان منزل در فردیس خبرداد و گفت: متهمان به ۳۰ فقره سرقت میلیاردی از منازل با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: متهمان در بازجویی‌ها اظهار داشتند که با استفاده از خاموشی منازل به سرقت اقدام می‌کردند، پس از گشت زنی در خیابان‌ها و اطمینان از عدم حضور مالک، از طریق بالکون یا پنجره وارد منزل می‌شدند.

دادستان فردیس اضافه کرد: برای هر یک از متهمان ۵۰۰ میلیون تومان قرار وثیقه صادر و روانه زندان شده اند.

جهانشاهلو افزود: با توجه به اعترافات متهمان محل‌های سرقت شناسایی و از آنجایی که سارقان فقط پول و طلا از منازل به سرقت می‌بردند ارزش تقریبی اموال به سرقت رفته توسط آن‌ها حدود یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تخمین زده شده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.