لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مقتول گنبدی متهم سابقه دار بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اشاره به یک فقره قتل در گنبدکاووس، گفت: مقتول گنبدی یکی از متهمان سابقه دار استان بود و هنوز اطلاعی از انگیزه قتل در دست نیست.

سرهنگ مجتبی مروتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شامگاه شنبه قتل در یکی از خیابان های اصلی گنبدکاووس به وقوع پیوست که مقتول یکی از متهمان سابقه دار بوده است.

وی افزود: در زمان وقوع قتل یکی از دوستان مقتول همراه وی بوده است و ظاهرا مقتول از حدود ۱۰ روز قبل با اطرافیان خود درگیری داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان ادامه داد: این قتل بر اثر شلیک یک گلوله از اسلحه شکاری اتفاق افتاده است.

وی تصریح کرد: پلیس آگاهی دنبال شناسایی قاتل یا قاتلان حادثه است تا بتواند جزییات بیشتری از انگیزه قاتل یا قاتلان را اعلام کند اما آنچه مشخص شده این است که قتل بر اثر اختلافاتی که از پیش به وجود آمده بود، اتفاق افتاده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.