لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کودک ربایی هولناک برای تسویه حساب شخصی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از دستگیری رباینده کودک چهار ساله‌ای خبر داد که قربانی تسویه حساب‌های شخصی شده بود.

به گزارش خبرگزاری برنا، سردار محسن خانچرلی،فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر ربوده شدن کودک چهار ساله‌ای به نام «امیرمحمد» در شهرستان بهارستان و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

در تحقیقات مشخص شد پسرک در شهرستان بهارستان واقع در غرب استان تهران ربوده شده است. مأموران در ادامه دریافتند فردی ناشناس ظهر روز ۲۳ خرداد، این کودک را از نزدیکی محل زندگی‌شان ربوده و با خود برده است.

در جریان تجسس‌ها، هویت آدم‌ربا به‌دست آمد و مشخص شد این مرد کودک ربوده شده را به استان قزوین برده و در آنجا ر‌هایش کرده است. این کودک که از سوی پلیس استان قزوین پیدا شده بود به‌ طور موقت به اداره بهزیستی سپرده شده بود تا خانواده‌اش شناسایی شوند. از سوی دیگر کارآگاهان، با ردزنی‌هایی در شهر تهران و در عملیاتی ویژه، پس از شناسایی خودروی آدم ربای تحت تعقیب در شهر تهران، پس از 24 ساعت موفق به دستگیری این مرد شدند.

متهم در بازجویی‌ها مدعی شد به خاطر انتقامجویی و تسویه حساب شخصی با خانواده کودک ربوده شده نقشه‌اش را اجرا کرده بود، با وجود این تحقیقات تخصصی دراین باره ادامه دارد و کودک نیز به آغوش خانواده‌اش بازگردانده شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.