لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دستگیری زنی‌ که در مترو سرقت می‌کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری زنی‌ که در مترو سرقت می‌کرد، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار کرد: ماموران پلیس 38 کلانتری بنفشه‌ کرج در پی چندین شکایت سرقت تلفن همراه در متروی‌ کرج موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: با پیگیری بیشتر و تصاویر دوربین‌های موجود در مترو مشخص شد که یک زن درحال سرقت تلفن همراه در محوطه مترو است که سریعا وی را دستگیر کردند.

وی گفت: با تحقیقات بیشتر مشخص شد که وی ازسارقان سابقه دار است که در بازرسی از وی دو دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی‌ کشف شد.

کامرانی صالح افزود: این زن سارق پس ازدستگیری ابتدا منکر هرگونه سرقت شد اما با مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرد و تحویل مراجع قضایی شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.