لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تجاوز به دختر ١٧ساله هنگام درس خواندن

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دختر نوجوان زمانی که سرگرم درس خواندن در خانه بود، ٣ جوان شیطان‌صفت از بالای دیوار وارد خانه‌ شدند و او را با تهدید چاقو هدف نیت شوم خود قرار دادند.

عصر دوشنبه، ٢٢ خردادماه ‌سال‌جاری زوج جوانی در منطقه جمشیدآباد شهر آبادان برای خرید از خانه خارج شدند و دختر ١٧ساله‌شان در خانه سرگرم درس خواندن بود. هنوز لحظاتی از رفتن پدر و مادر دختر نوجوان نگذشته بود که ٣ جوان از بالای دیوار وارد خانه شدند و با اطلاع از حضور دختر خانواده برای اجرای نقشه شیطانی‌شان دست به کار شدند.
سه جوان شرور به سرعت خود را به بالای سر دختر نوجوان رساندند و زمانی که وی از ترس خواست با جیغ و فریاد از همسایه کمک بخواهد از سوی ٣ پسر هدف کتک‌کاری قرار گرفت و با تهدید چاقو او را تسلیم نیت شوم خود کردند. این سه جوان پس از اجرای نقشه‌شان تهدید کردند که اگر دختر نوجوان در مورد این سناریوی تلخ با پلیس حرفی بزند او را خواهند کشت. پسران به سرعت از خانه دختر نوجوان پا به فرار گذاشتند و زمانی که پدر و مادرش به خانه بازگشتند ابتدا به رفتارهای دخترشان مشکوک شدند. آنها وقتی در مورد تغییر رفتار دخترشان سوال پرسیدند از سناریوی تلخ دخترشان بااطلاع شدند. دختر خانواده درحالی‌که اشک می‌ریخت،  از اقدام وحشیانه ٣ پسر جوان پرده برداشت. بدین‌ترتیب پدر خانواده با حضور در شعبه سوم دادگستری آبادان از بازپرس پورعسگر خواست تا عاملان این اقدام را دستگیر کنند. خیلی زود تیمی از ماموران پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری این سه جوان شرور دست به کار شدند و با اقدامات فنی، متهمان که سابقه زندان داشتند از سوی ماموران شناسایی شدند. کارآگاهان در این مرحله پی بردند که ٣ پسر ابتدا فکر می‌کردند خانواده دختر نوجوان از ترس آبروی‌شان به پلیس مراجعه نمی‌کنند اما وقتی از تحت تعقیب بودنشان باخبر شدند پا به فرار گذاشتند و مخفیگاهشان را تغییر دادند. در این مرحله تیم‌های پلیسی به صورت نامحسوس محل‌هایی را که احتمال می‌دادند ٣ جوان به آن‌جا رفت‌وآمد داشته باشند تحت نظر قرار دادند تا این‌که روز گذشته یکی از متهمان در خیابان اروسیه بلوار ولایت آبادان مشاهده شد. ماموران یگان امداد آبادان در این صحنه متهم را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند و متوجه شدند که متهم قصد کیف‌قاپی دارد که در این لحظه ماموران وارد عمل شدند و جوان شیطان‌صفت را دستگیر کردند. متهم ابتدا خود را در ماجرای آزار و اذیت دختر نوجوان بیگناه می‌دانست اما وقتی از سوی طعمه‌شان مورد شناسایی قرار گرفت لب به سخن باز کرد. تجسس‌ها برای دستگیری دیگر همدستان این متهم ادامه دارد و قرار است متهم شیطان‌صفت برای تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس پورعسگر قرار گیرد.
 
منبع:رکنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.