لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

دستگیری هکر 19 ساله حساب های بانکی در ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس فتا استان سمنان گفت : هکر معروف 19 ساله که از حساب بانکی مردم برداشت می کرد ، در سمنان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سرهنگ صادقی، رئیس پلیس فتا استان سمنان گفت: با شکایت تعدادی از شاکیان درباره برداشت غیر مجاز از حساب بانکی ، این پرونده در دستور کار ویژه پلیس فتا قرار گرفت و با بررسی تخصصی کدهای آلوده مشخص شد ، برداشت کننده ، فردی است که آشنایی کامل با رایانه و کدهای برنامه نویسی دارد.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با بهره‌گیری از دانش روز و شیوه‌های تخصصی و آنالیز ، توانستند متهم را شناسایی و دستگیر کنند.
صادقی تصریح کرد: با توجه به اعتراف متهم که از مکان‌های عمومی برای انتشار این کدها استفاده می‌کرد ، متصدیان کافی نت‌ها باید توجه جدی به احراز هویت مراجعه کنندگان و متقاضیان استفاده از خدمات را داشته باشند و به صورت روزانه امنیت سیستم‌ها را کنترل کنند.
رئیس پلیس فتا استان سمنان از کاربران فضای سایبر هم خواست که به صورت دوره ای پسوردهای کارت‌های بانکی خود را تغییر داده و تحت هیچ شرایطی از اماکن و سیستم‌های عمومی برای انتقال وجه استفاده نکنند.
گفتنی است، این هکر با سوء استفاده از دانش برنامه نویسی و نگارش کدهای مخرب و خدمات اینترنتی در کافی نت‌ها، به صورت غیر مجاز از حساب بانکی افراد برداشت می‌کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش