لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قاتل تبر بدست راز هولناک جنایت عنبرآباد راف اش کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عوامل اصلی قتل مرد میانسال عنبر آبادی در حالی دستگیر شدندکه بامداد چهارشنبه  گذشته پس اعلام گزارش وقوع قتل فردی در منزل شخصی اش ،  بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی وانقلاب عنبرآباد در محل جنایت حضور یافت و پس از بررسی صحنه جرم، بلافاصله دستور بازداشت سه متهم در این رابطه صادر شد .

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد در این باره اظهارکرد : سرانجام پس از چندین ساعت بازجویی فشرده از سوی بازپرس ویژه قتل،متهم با  هویت م-ت لب به اعتراف گشود  وبه ارتکاب قتل مرد میانسال اقرار و محل اختفای آلت قتاله که یک تبر بود را، چاهی در منزل مقتول اعلام کرد که توسط ماموران انتظامی کشف وضبط شد.به گزارش خبرنگار ما  قاضی "یوسف سبحانی" افزود :متهم در اعترافات خود اقرارکرد  در ساعات اولیه بامدادچهارشنبه  با ورود به منزل مقتول که از خویشاوندان وی نیز بوده ، با وارد کردن ضربات متعدد به ناحیه سر وگردن او را به قتل رسانده است.  دادستان   عنبرآباد علت وانگیزه اصلی این حادثه تلخ را اختلافات خانوادگی عنوان کرد وگفت:در حال حاضر علاوه بر متهم اصلی، فرد دیگری نیز به اتهام معاونت در قتل بازداشت شده است. این مقام قضایی ضمن تقدیر از سرعت  عمل بازپرس پرونده و پلیس آگاهی این شهرستان درشناسایی و دستگیری عوامل این حادثه،هشدار داد:دستگاه قضایی به همراه سایر دستگاه های انتظامی وامنیتی با هرگونه ناامنی به شدت برخورد خواهد کرد واجازه نخواهد داد امنیت و آرامش مردم خدشه دار شود.

منبع:خراسان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.