لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دلیل آزار پسر 14 ساله چه بود؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فحاشی در فضای مجازی باعث شد تا پسر 17 ساله نقشه آزار پسری 14 ساله را عملی کند. او با حکم دادگاه به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت و صد ضربه شلاق محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، چندی پیش پسری 14 ساله همراه پدرش به یکی از کلانتری‌های پایتخت مراجعه کرد و گفت: «امروز یکی از بچه‌های محل با موتور مقابل مدرسه‌ام آمد و به بهانه حل اختلافات مرا سوار کرد. ما مدتی قبل در تلگرام با هم درگیر شده و کار به فحاشی کشیده بود. قرار بود مسائلمان را حل کنیم، اما او ناگهان تغییر مسیر داد و مرا به خانه‌اش کشاند. آنجا به زور با پارچه چشمانم را بست و پس از ضرب و شتم، مورد آزار قرار داد. سپس رهایم کرد.»

با ثبت این شکایت، متهم 17 ساله دستگیر شد. او در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد تا پرونده‌اش برای رسیدگی در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گیرد.

شاکی در جلسه دادگاه، بار دیگر درخواست مجازات کرد. سپس متهم 17‌ساله گفت: «شاکی به من فحاشی کرده بود برای همین می‌خواستم رویش را کم کنم. روز حادثه با موتور سراغش رفتم و به بهانه صحبت کردن سوارش کردم، اما ناگهان او را به خانه‌ام بردم، چشم‌هایش را بستم و پس از ضرب و شتم مورد آزار قرار دادم.»

در پایان دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به جرم آدم‌ربایی به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت و به اتهام آزار به صد ضربه شلاق محکوم کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.