لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

انسداد مقطعی بخشی از جاده چالوس تا پایان سال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس راه استان البرز از انسداد موقت و مقطعی بخشی از جاده چالوس تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز؛ رضا اکبری امروز در گفت‌وگو با فارس در کرج اظهار داشت: محور کرج ـ چالوس جزو زیباترین و جذاب‌ترین جاده‌های جهان به شمار می‌آید و سالانه میلیون‌ها گردشگر را به خود جذب می‌کند.

وی افزود: از سوی دیگر این محور به دلیل اتصال استان‌های تهران و البرز به استان‌های شمالی به ویژه استان مازندران و شهرستان توریستی چالوس، جزو پرترددترین محورهای برون‌شهری کشور و حتی خاورمیانه به شمار می‌آید.

رئیس پلیس راه استان البرز تصریح کرد: به دلیل حجم تردد بسیار بالا در محور کرج ـ چالوس، به طور طبیعی این جاده نیاز به اصلاح، بازسازی و مرمت دارد که این طرح‌های عمرانی به طور مرتب توسط دستگاه‌های اجرایی مربوطه در حال انجام است.

اکبری گفت: این در حالی است که نمی‌توانیم جاده چالوس را به طور کامل برای اجرای عملیات عمرانی مسدود کنیم و باید طرح‌های فوق بر اساس زمان‌بندی کارشناسی شده صورت گیرد تا اخلالی در تردد خودروها ایجاد نشود.

وی بیان داشت: به همین دلیل پیش از اجرای هر طرح عمرانی در جاده چالوس، ابتدا کار کارشناسی به ویژه در خصوص زمان‌بندی اجرا انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: بر اساس طرحی که دستگاه‌های اجرایی در دستور کار دارند، نیاز است که تونل پنجم جاده چالوس که معروف به تونل امیر کبیر بوده، اصلاح، بازسازی و مرمت شود.

اکبری ادامه داد: این طرح از هفته آینده آغاز و طبق طراحی صورت گرفته اجرای آن تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی گفت: با توجه به اینکه روزهای آخر هفته، جاده چالوس از نظر حجم خودروها، ترافیک بسیاری را تحمل می‌کند، اجرای طرح فوق در تونل امیرکبیر شب های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه اجرا می‌شود.

رئیس پلیس راه استان البرز درباره زمان اجرای طرح فوق اظهارداشت: عملیات بهسازی و نوسازی تونل امیر کبیر، از ساعت 21 تا پنج صبح اجرا و در این مدت، تونل فوق مسدود می‌شود.

اکبری در پایان تصریح کرد: در زمان مسدود شدن مسیر فوق،‌ شهروندان می‌توانند از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.