لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

نماد بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسئولان برگزار کننده المپیک زمستانی در کره جنوبی ببر سفید و خرس سیاه (سووهورنگ و بندابی) را به عنوان سمبل بازی های المپیک و پارالمپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ انتخاب کردند.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از کمیته ملی المپیک، سووهورنگ و بندانی دو نماد ملی در کشور کره جنوبی است.
سوهورنگ ببر سفید رنگ به عنوان نماد اعتماد انتخاب شده که در زبان کره ای Sooho به معنای حفاظت و به عنوان نماد حفاظت از ورزشکاران، تماشاگران و شرکت کنندگان انتخاب شده است.
بندابی نیز خرس سیاه آسیایی با یک ماه نیم هلال روی سینه اش نیز برای بازی های پارالمپیک زمستانی برگزیده شده است. این خرس نماد اراده قوی و شجاعت در فرهنگ عامه کره است.
بیست و سومین دوره بازی های المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ از 9 تا 25 فوریه برگزار می شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش