لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

طراحی اولیه آیفون لو رفت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تصاویری از نمونه اولیه طراحی آیفون که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که این گوشی قرار بود در آغاز شبیه به دستگاه پخش موسیقی آی پاد باشد و حالت مربعی شکل داشته باشد.

به گزارش فارس به نقل از نیوزآنلاین، انتشار یک ویدئو در یوتیوب توسط سانی دیکسون روزنامه نگار حوزه فناوری نشان می دهد که استیو جابز مدیر سابق اپل و همکارانش در آغاز قصد داشتند آیفون را با چه شکل و شمایلی روانه بازار کنند.

در این ویدئو آیفون مربعی شکل قابل مشاهده است که سیستم عاملی موسوم به Acorn در حال اجرا شدن بر روی آن است. این سیستم عامل نمونه اولیه سیستم عامل iOS محسوب می شود.

نمونه اولیه آیفون توسط یک دایره چرخ مانند مجازی کنترل می شد که در پایین نمایشگر قابل دسترس بود و البته شباهتی با دکمه و آیکون های برنامه های لمسی فعلی آیفون ندارد.

در این نمونه اولیه یک منوی نمایش هم موجود است که نیمه بالایی گوشی را اشغال می کند و مشابه با مدل های اولیه آی پاد است.

سیستم عامل Acorn کاملا متنی بوده و در آن گزینه هایی مانند favorites، recents، dial، SMS و ... قابل مشاهده است. به نظر می رسد این طراحی اولیه در نهایت چندان به دل مدیران ارشد اپل ننشسته و چه بسا اگر همین طراحی سرمشق طراحی نمونه نهایی آیفون قرار گرفته بود، به موفقیت خیره کننده خود در بازار گوشی های هوشمند نمی رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش