لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آیا اصلاح طلبان مازندران واقعیتها را نمی بینند؟!

پس از شکست قاطع و ناامید کننده اصلاح طلبان و اعتدالی ها در انتخابات شورای شهر ساری که بیشتر به دلیل اختلافات عمیق و همچنین انتخاب چهره های تندروی اصولگرا در لیست های کذایی اتفاق افتاد انتظار می رفت که حداقل پیام  این شکست را واکاوی نموده و از آن درس بگیرند اما ظاهرا ما عادت کرده ایم که از یک سورخ چندین بار گزیده شویم!

به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز:ترکش های ماجرای جلسه چهارشنبه شب هتل اسرم ساری و اتفاق نظر جنجالی اصلاح طلبان مازندران برای معرفی 3 چهره به وزارت کشور برای تصدی استانداری مازندران همچنان ادامه دارد.

اصرار بعضی اعضای اصلاح طلب به معرفی شهردار اصولگرای ساری بعنوان گزینه دوم که عملکرد سیاسی وی در سالهای اخیر دارای منتقدان بسیاری است همچنان موجب شگفتی اذهان عمومی است.انتخاب سومین گزینه که 16 سال پیش تنها 7 ماه سرپرستی استانداری مازندران را برعهده داشته و  سالها پیشتر بازنشسته شده و به تهران کوچ نموده و از جریانات سیاسی مازندران بی اطلاع بوده دلیل دیگری بر اشتباه های پی در پی جریان اصلاحات در مازندران است.

انتخابات این 3 نفر در حالی صورت گرفته که نام دو تن از نامدارترین چهره های مازندرانی که هم اکنون در دولت تدبیر و امید دارای مسئولیت بالایی بوده و اعتماد مردان درجه یک دولت را دارند حتی در بین لیست اولیه نیز فراموش شده  است.

دکتر انوشیروان محسنی بند پی چهره باسابقه اصلاح طلب ،نماینده 3 دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه نوشهر و رییس فعلی سازمان بهزیستی کشور و محسن نریمان نماینده 4 دوره مجلس شورای اسلامی و معاون فعلی وزیر راه و شهرسازی دو چهره نامداری بودند که در لیست اولیه اصلاح طلبان مازندران نیز حضور نداشتند!!

1-انوشیروان محسنی بندپی (زادهٔ ۱۳۳۵ در نوشهر) معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی ایران می‌باشد. او مدتی نیز معاون هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دومین مدیرعامل بیمه سلامت کشوربود . محسنی در سه دوره ششم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نماینده انتخابیهٔ شهرستان‌های نوشهر و چالوس و کلاردشت بود.

2-محسن نریمان (زادهٔ ۱۳۳۱ در بابل) نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ بابل در دوره‌های سوم و چهارم و ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی بوده‌است. وی فارغ‌التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف است. وی پیش تر سمت‌های معاون عمرانی استانداری مازندران، استاندار خراسان شمالی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران را بر عهده داشت و در حال حاضر معاون وزیر راه و شهرسازی و مشاور وزرای نیرو و کشور و ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس هیئت مدیره شرکت سازمان توسعه مسکن ایران و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هیئت مؤسس و هیئت امنا دانشگاه علوم و فنون مازندران است.

حال باید از شورای اصلاح طلبان مازندران پرسید کدام یک از گزینه های انتخابی این شورا درای چنین سوابقی و مهمتر از آن مورد اعتماد دولت تدبیر و امید می باشند؟

 

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.