لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

khodro0231r

با ۱۴۰ میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول

با مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند رنو کپچر، هیوندای النترا، هیوندای سانتافه، سانگ یانگ تیوولی‏، ب. ام و X۳‏، مزدا ۳ جدید صندوق دار‏، رنو اسکالا‏ و موارد مشابه را دارید.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

4 زن و کودک قربانی جنایت خانوادگی

مرد افغان که در جنایتی هولناک چهار عضو خانواده‌اش را سر بریده بود، هنگام فرار به کشورش دستگیر شد.

به‌ گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، شامگاه دوشنبه 20 فروردین مأموران پلیس شهرستان مبارکه اصفهان در جریان قتل دو زن و دو کودک در یک خانه قرار گرفتند. مأموران با حضور در صحنه این جنایت اجساد زنی باردار، زنی 45 ساله و دو کودک 2 و 4 ساله را پیدا کردند که به شکل فجیعی به‌ قتل رسیده بودند.
با توجه به حساسیت این پرونده بلافاصله بازپرس ویژه قتل اصفهان دستور انجام تحقیقات جنایی را صادر کرد و کارآگاهان تلاش برای شناسایی قاتل را آغاز کردند.
بررسی‌های مقدماتی نشان داد عامل این جنایت از اتباع افغان و همسر یکی از مقتولان - زن 45 ساله- است و قاتل پس از این جنایت قصد خروج از مرزهای شرق کشور را دارد. با این سرنخ مأموران پلیس آگاهی اصفهان با گرفتن نیابت قضایی و هماهنگی با پلیس کرمان تحقیقات خود را برای ردگیری جنایتکار فراری پیگیری کرده و سرانجام او را به دام انداختند.
سرهنگ حسین حسین‌زاده، جانشین رئیس پلیس اصفهان گفت: «عامل این قتل عام وحشیانه قصد داشت از مرزهای شرقی کشور به افغانستان برود که در کرمان شناسایی و دستگیر شد. مرد افغان در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت قربانیانش را به‌خاطر مسائل اخلاقی به قتل رسانده است.»

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.