لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

khodro0231r

با ۱۴۰ میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول

با مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند رنو کپچر، هیوندای النترا، هیوندای سانتافه، سانگ یانگ تیوولی‏، ب. ام و X۳‏، مزدا ۳ جدید صندوق دار‏، رنو اسکالا‏ و موارد مشابه را دارید.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

«گرگ» در تور پلیس

مرد سابقه دار معروف به «گرگ» که از چند ماه قبل تحت تعقیب پلیس قرار داشت در حالی با صدور دستورات ویژه ای از سوی معاون دادستان مشهد و تلاش شبانه روزی افسران تجسس کلانتری سپاد به چنگ قانون افتاد که تاکنون به 60 فقره سرقت از انبار و کارگاه های تولیدی به همراه همدستانش اعتراف کرده است.

معاون دادستان مرکز خراسان رضوی در امور جرایم خاص، روز گذشته در تشریح ماجرای دستگیری باند معروف به «گرگ» به خراسان گفت: در پی وقوع سرقت های خشن که با تخریب در و دیوار انبار کارگاه ها همراه بود، گروه ویژه ای از ماموران کلانتری سپاد با صدور دستورات قضایی، مامور رسیدگی به پرونده سرقت های مذکور شدند. قاضی سیدجواد حسینی افزود: در همین حال ماجرای سرقتی در حوزه استحفاظی کلانتری سپاد رخ داد که محتویات پرونده نشان می داد اعضای یک باند سرقت با تهدید چاقو و بستن دست و پای نگهبان انبار کاشی و سرامیک، مقادیر زیادی لوازم را به همراه یک دستگاه موتورسیکلت سرقت کرده اند.
این مقام قضایی اضافه کرد: در پی وقوع سرقت مذکور و تجزیه و تحلیل های کارشناسی مشخص شد که سرقت های همراه با تخریب و تهدید توسط اعضای باند معروف به «گرگ» رخ می دهد بنابراین ماموران تجسس کلانتری با کسب مجوزهای قضایی، شاخه های عملیاتی و اطلاعاتی خود را با اجیر کردن منابع و مخبران محلی در حالی گسترش دادندکه اعضای باند «گرگ» به سرقت های خود ادامه می دادند.
 وی تصریح کرد: در همین حال ماموران انتظامی یکی از سارقان سابقه دار معروف به «شمالی» را به دام انداختند که او سرنخ های خوبی از باند «گرگ» به پلیس ارائه داد. سرپرست مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد خاطرنشان کرد: سارق معروف به شمالی اواخر سال گذشته روانه زندان شد و بدین ترتیب عملیات پلیس برای شناسایی مخفیگاه باند «گرگ» ادامه یافت تا این که روز بیست و یکم فروردین ماموران کلانتری سپاد با فرماندهی سرگرد زمینی (رئیس کلانتری سپاد) موفق شدند پاتوق اعضای این باند را در منطقه اسماعیل آباد شناسایی کنند.
قاضی حسینی یادآور شد: این پاتوق به یکی از مالخران معروف این باند تعلق داشت به همین دلیل ادامه عملیات به شیوه دیگری تغییر کرد تا سرکرده این باند سرقت نتواند از چنگ ماموران بگریزد.
وی ادامه داد: نیروهای انتظامی با مجوز قضایی وارد منزل شدند و پنج نفر را در این پاتوق دستگیر کردند اما سرکرده معروف به «گرگ» در میان آن ها نبود به همین دلیل ماموران تجسس در پاتوق دزدان به کمین نشستند تا این که ساعتی بعد «ع-ذ» (معروف به گرگ) با خیالی آسوده وارد پاتوق شد که ناگهان حلقه های قانون بر دستانش گره خورد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد تصریح کرد: در بازرسی از پاتوق دزدان مقادیر زیادی کاشی و سرامیک، 29 سطل چسب کاشی، تلفن رومیزی، آبگرمکن دیواری، قیچی قفل شکن، ضبط، مواد مخدر مشکوک  به هروئین و لوازم دیگر سرقتی کشف شد و شش متهم دستگیر شده به مقر انتظامی انتقال یافتند. قاضی سیدجواد حسینی اضافه کرد: سرکرده باند در بازجویی ها ضمن اقرار به 60 فقره سرقت به همراه دیگر همدستانش اعتراف کرد برخی از لوازم مسروقه در مخفیگاه یکی دیگر از اعضای باند قرار دارد، بنابراین مخفیگاه مذکور نیز با صدور دستور قضایی مورد بازرسی قرار گرفت که در آن جا نیز مقادیر زیادی لوازم سرقتی از قبیل دریل برقی، رایانه، قطعات موتورسیکلت، ابزار و آچارآلات، تعدادی کیسه خواب، دستگاه پرچ، چاقو تیزکن و ... کشف و ضبط شد.
قاضی حسینی در پایان با قدردانی ازتلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد  افزود: مرد معروف به گرگ که پنج فقره سابقه کیفری سرقت دارد محل های دستبرد را نیز روز گذشته به ماموران انتظامی نشان داد. وی اضافه کرد: تحقیقات بیشتر درباره سرقت های احتمالی دیگر اعضای این باند همچنان ادامه دارد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.