لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

khodro0231r

با ۱۴۰ میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول

با مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند رنو کپچر، هیوندای النترا، هیوندای سانتافه، سانگ یانگ تیوولی‏، ب. ام و X۳‏، مزدا ۳ جدید صندوق دار‏، رنو اسکالا‏ و موارد مشابه را دارید.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دستگیری زن عضو باند ترکیه ای کلاهبرداری رایانه ای

رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری زن ۲۹ ساله‌ای خبر داد که عضو یک باند ترکیه‌ای کلاهبرداری رایانه‌ ای بود.

به گزارش فارس، سرهنگ تورج کاظمی رییس پلیس فتا پایتخت گفت: با وصول شکایت خانمی مبنی بر برداشت اینترنتی مبلغ پنجاه میلیون ریال از حسابش، تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

با بررسی های انجام شده مشخص شد وجوه برداشتی به حساب خانمی ۲۹ ساله واریز شده که این حساب برای موارد پولشویی افتتاح گردیده بود.

از آنجا که آدرس کاملی از این زن در دست نبود پس از دو ماه کار پلیسی ، ماموران عملیات پلیس فتا موفق به شناسایی و دستگیری متهمه در غرب تهران شدند.

این زن جوان در تحقیقات بیان داشت مدتی است با مردی ۳۲ ساله تبعه ایران ساکن ترکیه آشنا شده که در یکی از باندهای کلاهبرداران حرفه ای رایانه ای فعالیت دارد و از من خواست به عنوان یکی از اعضای این باند کار شناسایی سوژه های سایبری را انجام دهم.

پس از معرفی به وی اقدام به برداشت حساب می کرد و تا به حال از چند حساب برداشت کرده است.

تلاش جهت دستگیری متهم اصلی و دیگر اعضای باند از طریق مراجع مرتبط ادامه دارد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.