لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

خودنمایی با تیغه چاقو

وقتی چاقو را بیرون کشیدم دوست داشتم همه از من بترسند و بدانند که من آدم خطرناک و بی رحمی هستم ...

جوان 25 ساله ای که به اتهام شرارت، تخریب عمدی و نزاع های خیابانی با دستور قاضی حسینی دستگیر شده است درحالی که آثار زخم های عمیق و بریدگی های زیادی روی اعضای بدنش خودنمایی می کرد درباره سرگذشت خود به کارشناس و مشاور اجتماعی کلانتری میرزا کوچک خان مشهد گفت: بعد از پایان تحصیلاتم در مقطع ابتدایی دیگر دوست نداشتم درس بخوانم چرا که با چند نفر از نوجوانان و جوانان محل زندگی ام دوست شده بودم و می خواستم همانند آن ها آزادانه به تفریح و خیابان گردی بپردازم. آن ها دور هم جمع می شدند و با مصرف مشروبات الکلی خودشان را به دیوانه بازی می زدند و در کوچه ها عربده کشی می کردند. من هم که دوست داشتم مانند آن ها رفتار کنم تا دیگران با دیدن من بترسند حدود دو ماه بعد از آغاز سال تحصیلی در مقطع اول راهنمایی ترک تحصیل کردم و به جمع همان دوستانم پیوستم. در همین روزها بود که پدرم با یک زن دیگر ازدواج کرد و همین موضوع به درگیری بین پدر و مادرم منجر شد. مادرم که دیگر امیدی به این زندگی نداشت در یک شیرینی فروشی مشغول به کار شد تا برای خودش درآمدی داشته باشد. پدر و مادرم درگیر زندگی سرد و بی روح خودشان بودند و هیچ توجهی به من نداشتند من هم سعی می کردم بیشتر اوقات خودم را با همان دوستان بزرگ تر از خودم بگذرانم، 15 سال بیشتر نداشتم که بعد از مصرف مشروبات الکلی به استفاده از قرص های مخدر دار روی آوردم. طولی نکشید که بر اثر مصرف زیاد این گونه قرص ها دچار تشنج و بیماری های اعصاب و روان شدم. در این شرایط پدر و مادرم از یکدیگر جدا شدند و من مجبور بودم با نامادری ام زندگی کنم اما او مرا هیچ می انگاشت و اصلا کاری به کارم نداشت. در واقع من در آن خانواده وجود نداشتم، به همین دلیل هر روز  از مواد مخدر صنعتی استفاده می کردم  چرا که دیگر خوردن تعداد زیادی قرص در یک روز هم نمی توانست مرا از خماری نجات بدهد. اولین بار به خاطر مصرف مشروبات الکلی دستگیر و به تحمل ضربات شلاق محکوم شدم با وجود این احساس می کردم باید دیگران از من بترسند تا با خواسته هایم مخالفت نکنند. در همین روزها بود که عاشق دختر عمه ام شدم و برای این که عشقم را به او ثابت کنم با چاقو نیمی از صورتم را بریدم و سینه ام را با تیغه چاقو خط خطی کردم. با آن که خون از صورت و سینه ام بیرون می زد ولی برای درمان به مرکز درمانی نرفتم تا ثابت کنم که این گونه دردها را تحمل می کنم ابتدا می خواستم با مصرف بیشتر شیشه کمی از درد آن ها بکاهم اما در نهایت به ناچار در بیمارستان بستری شدم و پس از آن پزشکان مرا به مرکز روان پزشکی ابن سینا معرفی کردند با وجود این دختر عمه ام با فرد دیگری ازدواج کرد و من به شرارت هایم ادامه دادم ...
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع:روزنامه خراسان

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.