لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

طلافروش باهوش، پلیس را به گروگانگیران رساند

آدم ربای ناشی که با عابربانک گروگان شان برای خرید به‌ طلافروشی رفته بود با تیزهوشی صاحب مغازه وسرعت عمل مأموران پلیس دستگیر شد.

به‌ گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، روز چهارشنبه 9 اسفند، مردی به‌ یکی از طلافروشی‌های شهریار رفت و پس از خرید چندین میلیونی، عابربانکی را به‌ طلافروش داد. اما وقتی صاحب مغازه، رمزکارت را خواست او دو رمز متفاوت اعلام کرد که اشتباه بودند. همان موقع خریدارکه دستپاچه شده بود سعی کرد درفرصتی مناسب ازمغازه فرارکند، غافل ازاینکه طلافروش زنگ خطررا به صدا درآورده بود.دقایقی بعد وبا حضور مأموران انتظامی شهریار، مرد جوان تحت بازجویی قرارگرفت که مدعی شد صاحب عابر بانک یکی از دوستانش است. اما در ادامه مشخص شد او دروغ گفته است.
اعتراف به آدم ربایی
مأموران پلیس شهریار که به‌رفتارهای خریدار مشکوک شده بودند پس‌از بررسی مشخصات صاحب کارت پی بردند او از صبح همان روز ناپدید شده است.
پس‌از این تماس مرد جوان مجبور به اعتراف شد و گفت: «امروزصبح، صاحب کارت را با همدستانم ربوده و او را به یک دامداری در حومه شهریار بردیم. بعدهم رمزکارت بانکی‌اش را گرفتیم. بدین‌ترتیب قرار شد وقتی با ۱۳ میلیون تومان موجودی کارتش طلا خریدیم، او را آزاد کنیم. اما افسوس که در طلافروشی رمزکارت را فراموش کردم و دستگیر شدم.»با اعتراف‌های این مرد 5 همدستش نیز دستگیرشده و گروگان وحشت‌زده نیز از اسارتگاه نجات یافت. هم‌اکنون بازجویی‌های فنی، تخصصی از متهمان ادامه دارد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.