لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

قتل‌برای تهدید 6 طلاقه!

جوان 25 ساله ای که دامادشان را به دلیل تهدید به 6 طلاقه کردن خواهرش به قتل رسانده و متواری شده بود در حالی 12 ساعت بعد از وقوع جنایت دستگیر شد که با تراشیدن موها و ریش خود مدعی است او را به اشتباه گرفته اند!

به گزارش اختصاصی خراسان، حدود ساعت 18 روز سه شنبه گذشته جوان 25 ساله ای که به همراه همسرش در طبقه پایین ساختمانی در محله علی آباد جاده سیمان زندگی می کرد به طبقه دوم این ساختمان رفت تا با مادرزنش درباره ماجرای رهن چند میلیونی منزل صحبت کند.
 او استشهادیه ای نوشته بود که منزل مذکور (ساختمان اجاره ای) مال اوست و ربطی به مادرش ندارد. این درحالی بود که ادعا می شود مادر «م- ع» با سومین همسرش که از او نیز طلاق گرفته، دچار اختلافات مالی شده است ولی مادرزن این جوان 25 ساله آب پاکی را روی دست او ریخت و گفت: ما این مبلغ را طی قولنامه رهن و اجاره به مادرت پرداخت کرده ایم و خودمان را درگیر موضوعات کلاهبرداری نمی کنیم! «م- ع» با شنیدن حرف های مادرزنش در حالی که بسیار خشمگین شده بود به طبقه پایین رفت و در افکار خود غوطه ور شد اما ناگهان تصمیم دیگری گرفت و دوباره به منزل مادرزنش در طبقه دوم رفت که با فرزندانش زندگی می کرد. داماد جوان این بار با عصبانیت به مادرزنش گفت: اگر این استشهادیه را امضا نکنی! اسباب و اثاثیه منزلتان را بیرون می ریزم و دخترتان را هم 6 طلاقه می کنم! گزارش اختصاصی خراسان براساس ادعاهای شاهدان این جنایت حاکی است مادرزن نیز که عصبانیت دامادش را دید به او گفت: شما مبلغ رهن را به من بازگردانید من هم به جای دیگری نقل مکان می کنم و دخترم را نیز همراهم می برم! در این لحظه برادر زن «م- ع» که داخل اتاق بود با شنیدن تهدید شوهر خواهرش، از اتاق بیرون آمد و به سوی شوهر خواهرش رفت او نیز دو سیلی زیرگوش «هادی» (برادرزن) خواباند که وارد ماجرا شده بود. هادی هم بلافاصله به داخل آشپزخانه پرید و با چاقویی که برداشته بود دو ضربه به قفسه سینه و ضربه ای هم به پشت «م- ع» وارد کرد. وقتی خون از پیکر داماد جوان فواره زد و نقش بر زمین شد،«هادی» نیز از محل گریخت و به مکان نامعلومی رفت. دقایقی بعد، ساکنان منزل، هراسان با اورژانس تماس گرفتند و پیکر غرق به خون داماد جوان را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد رساندند اما ساعتی بعد مشخص شد که جوان 25 ساله بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان خود را از دست داده است.
عقربه های ساعت حدود 20 را نشان می داد که زنگ تلفن بازپرس ویژه قتل عمد به صدا درآمد و ماموران انتظامی از وقوع یک جنایت خبر دادند.
بنابراین گزارش، درپی دریافت این خبر بلافاصله قاضی «کاظم میرزایی» به همراه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم بیمارستان شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های مقدماتی از درگیری بین برادرزن و دامادجوان حکایت می کرد بنابراین، بازپرس شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در اولین مرحله از اقدامات قضایی و با صدور دستورات ویژه، از کارآگاهان خواست به ردیابی های اطلاعاتی برای دستگیری متهم فراری بپردازند.
این درحالی بود که تحقیقات مقام قضایی و گروه دیگری از کارآگاهان تا نیمه شب در محل وقوع درگیری ادامه داشت. گزارش خراسان حاکی است پس از جمع آوری اسناد و مدارک و تحقیقات گسترده در محله علی آباد، مشخص شد که «هادی» (متهم فراری) به اطراف قوچان گریخته است. به همین دلیل به دستور قاضی میرزایی، گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ سلطانیان (رئیس دایره قتل پلیس آگاهی خراسان رضوی) وارد عمل شدند و به روستای «دوربادام» در اطراف باجگیران رفتند. آنان در یک عملیات غافلگیرانه، متهم فراری را در منزل یکی از بستگانش درحالی به دام انداختند که او موها و ریش خود را تراشیده بود و ادعا می کرد که او «هادی – ش» نیست و کارآگاهان به اشتباه دستگیرش کرده اند. تحقیقات بیشتر درباره این جنایت و افشای زوایای پنهان آن همچنان ادامه دارد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.