لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

سرقت های سریالی برای پرداخت مهریه 1500سکه ای

سارق سابقه‌دار که مدعی است به خاطر عشق و علاقه زیاد به همسرش، دزدی کرده است، وقتی برای پرداخت مهریه 1500 سکه‌ای، به‌طور موقت از زندان آزاد شد، به عضویت باند زورگیری درآمد تا این‌که همراه همدستانش به دام افتاد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، دی ماه سال گذشته تحقیقات برای دستگیری گوشی قاپ‌های سریالی در شرق تهران در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت. بررسی‌های مقدماتی نشان داد سارقان 4 مرد جوان هستند که سوار بر دو موتورسیکلت به طعمه هایشان نزدیک شده ودرفرصتی مناسب سرقت هایشان را عملی می‌کنند. کارآگاهان پس ازکسب اطلاعات مقدماتی ویافتن محدوده‌های سرقت، به ردیابی سارقان پرداخته و 4 نفر را دستگیر کردند.
سردسته این باند که «شهرام» نام داشت، در بازجویی گفت: «6 سال قبل به اتهام سرقت لوازم داخل خودرو به ٥ سال حبس محکوم شدم. سال قبل حبسم تمام شد اما بعد از آزادی متوجه شدم همسرم علاوه بر تصاحب اموالم، مهریه ١٥٠٠ سکه ای‌اش را نیز به اجرا گذاشته است. اما نمی‌توانستم باور کنم «منیژه» این کار را با من کرده است. من برای برآورده کردن خواسته‌هـــــــــــــــای او و این‌که پیش دوستانش کم نیاورد دزد شدم. من عاشق همسرم بودم و دلم نمی‌خواست هیچ حسرتی داشته باشد. از طرفی چون می‌ترسیدم بازداشت شوم، همه اموالم را به نامش کرده بودم. اما بعد از تحمل 5 سال زندان، در کمال ناباوری متوجه شدم نه تنها همسرم منتظرم نمانده، بلکه بعد از تصاحب همه دارایی ام، مهریه 1500 سکه ای‌اش را هم به اجرا گذاشته بود. به همین دلیل برای پرداخت مهریه سنگین همسرم وارد باند گوشی قاپی شدم که 17 سارق حرفه‌ای عضوش بودند.»
با اعتراف سارق جوان، دیگر اعضای باند نیز شناسایی و دستگیر شده و 18 متهم پرونده با محکومیت به حبس‌های مختلف پشت میله‌های زندان افتادند.اما «شهرام» که با حکم 20 سال حبس روبه‌روبود، باسپردن وثیقه و به بهانه تأمین مهریه همسرش از زندان آزاد شده بود.اما از آنجا که راه آسان تری برای پول درآوردن جز دزدی بلد نبود، این بار به باند زورگیری از مشتریان بانک‌ها پیوست.اما چندی بعد او و همدستانش بازداشت شدند.قراراست به اتهامات تازه آنها درآینده نزدیک رسیدگی شود.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.