لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

گروگانگیر پسر ١٠ساله کرجی را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصویر گروگانگیر پسر ١٠ساله کرجی، از شهروندان خواست چنانچه با این مرد برخورد کرده یا از مخفیگاه وی اطلاعی دارند، موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

در پی مراجعه والدین یک پسربچه ١٠ساله به پلیس آگاهی و اعلام مفقودی فرزندشان پیگیری موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
طبق اظهارات والدین کودک، فرزند آنها حین بازگشت از مدرسه بنا به شواهد عینی درحال دیدن کارگرانی بوده که درحال حفر چاه در یک ساختمان نیمه‌کاره بودند اما بعد از آن به منزل برنگشته و خبری از وی ندارند.
ماموران بلافاصله به محل مورد نظر اعزام و در بررسی از محل مورد نظر به چند کارگر ساختمانی که مشغول به کار بودند، مشکوک شدند. کارگران در پاسخ به سوالات ماموران از وجود پسربچه اظهار بی‌اطلاعی کردند اما ماموران در بازرسی از ساختمان کودک را درحالی‌ که دهان و دست‌وپایش بسته و در داخل یک انباری زندانی شده بود، مشاهده کردند.
پس از آزادی کودک ١٠ساله از سوی ماموران، در بازجویی از کارگران ساختمانی مشخص شد که احتمالا آدم‌ربایی از سوی یکی از کارگران که از زمان ربودن کودک، متواری شده و از وی اطلاعی ندارند، رخ داده است.
طبق اظهارات کودک رها‌شده مشخص شد که جوانی ٢٠ساله که از کارگران ساختمانی است، وی را در زمان بازگشت از مدرسه و هنگامی که درحال تماشای حفاری چاه از سوی کارگران بوده، به بهانه دیدن چاه به داخل ساختمان کشانده و او را زندانی کرده و سپس متواری شده است. رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: بازپرس ناحیه ٣ کرج، با درخواست انتشار عکس بدون پوشش متهم، از شهروندانی که با این فرد برخورد کرده و درصورت شناسایی با شماره تلفن‌هاي ٢١٨٧٢٨٩٠ و ١١٠ تماس گرفته و به ماموران اطلاع دهند.

منبع:روزنامه شهروند

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.