لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

جزییات قتل عروس جوان

عامل قتل زن جوان در کمتر از یک هفته، صحنه جرم را بازسازی کرد و درباره جزییات این حادثه به مقام قضائی و پلیس ریگان توضیح داد.

بر اساس محتویات این پرونده، شامگاه جمعه گذشته در پی دریافت گزارشی در زمینه وقوع یک فقره تیراندازی در یک منزل مسکونی در شهر ریگان، بلافاصله مقام قضائی و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل حادثه رفتند و در جریان قتل‌ زنی جوان قرار گرفتند که در راه اعزام به بیمارستان بر اثر شدت خونریزی فوت کرده است.
این گزارش حاکی است؛ بلافاصله رسیدگی به این موضوع در دستور کار سیستم قضائی و پلیس قرار گرفت و پس از بررسی و تحقیقات میدانی در صحنه جرم و بعد از ٤ شبانه‌روز، ٤نفر از مظنونان اصلی حادثه دستگیر شدند و تحقیقات تکمیلی در این زمینه آغاز شد.
در ادامه پس از بازجویی‌ها، صبح روز سه‌شنبه یکی از مظنونان اصلی حادثه که فردی ٣٩ساله و معتاد و برادرشوهر مقتول است، این پرونده را زیاد در حالت بلاتکلیفی نگذاشت و به ارتکاب قتل همسر برادر خود اعتراف کرد.
رئیس دادگستری شهرستان ریگان گفت: قاتل پس از تهیه یک قبضه کلت‌کمری به ضرب دو گلوله اقدام به قتل سوسن عروس خانواده، جلوی چشمان فرزندان ٦ماهه و یک‌ساله‌ونیمه‌اش به نام‌های یکتا و غیاث می‌کند. قاضی امین سلطانی زرندی علت و انگیزه این حادثه دلخراش را اختلافات خانوادگی اعلام کرد و افزود: یکی از عوامل مهم در بروز چنین قتل‌هایی در دسترس‌بودن سلاح‌های غیرمجاز در شرق کرمان است.
این گزارش حاکی است؛ عامل این جنایت خونین که تحت‌تأثیر احساسات و عواطف غیرمنطقی، دست به اقدامات جبران‌ناپذیر زده بود و در این حادثه، دو طفل را از نعمت مادر محروم کرده بود، روز گذشته با دستبند پلیس به صحنه جرم (منزل برادر) منتقل شد و در مقابل رئیس دادگستری ریگان و رئیس پلیس شهرستان، صحنه جرم را بازسازی کرد و نحوه کشتن زن جوان برادرش را که ٢٠‌سال بیشتر نداشت، نشان داد و گفت: «اختلافات خانوادگی و انتقام‌جویی زمینه‌ساز این قتل شد.»

منبع:روزنامه شهروند

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.