لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

khodro0231r

با ۱۴۰ میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول

با مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند رنو کپچر، هیوندای النترا، هیوندای سانتافه، سانگ یانگ تیوولی‏، ب. ام و X۳‏، مزدا ۳ جدید صندوق دار‏، رنو اسکالا‏ و موارد مشابه را دارید.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

شکایت زن 34 ساله از خیانت های همسرش

از این که همسرم مسیر اشتباهی را برای ادامه زندگی انتخاب کرده است بسیار ناراحتم به طوری که حتی فکر کردن به این موضوع نیز مرا آزار می دهد او به دره ای از گناه، آلودگی و بدبختی سقوط کرده که رهایی از آن جز با توبه و اراده ای محکم برای بازگشت، امکان پذیر نیست با این وجود من به خاطر فرزندانم نمی توانم از او طلاق بگیرم و باید ...

زن 34 ساله که مدعی بود خیانت های همسرش به جایی رسیده است که دیگر نمی تواند این وضعیت را تحمل کند به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: 17 سال قبل با «سامان» ازدواج کردم او اگر چه تحصیلاتش را در یکی از رشته های مهندسی به پایان رسانده بود اما آن قدر خوش بیان و خوش مشرب بود که گویی سال ها در زمینه «فن بیان» تحصیل کرده است. او چنان با طمانینه و زیبا سخن می گفت که در شب خواستگاری محو گفتار شیرین و جذاب او شده بودم.
خلاصه پس از برگزاری مراسم با شکوه ازدواج، زندگی من و سامان در زیر یک سقف آغاز شد. همسرم مدیر یکی از شرکت های ساختمانی شد و ما از نظر اقتصادی وضعیت خوبی پیدا کردیم. در سال های اول زندگی مشترک توجهی به رفت و آمدهای او نداشتم و هیچ گاه ذره ای به او شک نمی کردم اما در شرایطی که صاحب دو دختر زیبا شده بودیم آرام آرام تلفن ها و پیامک های پنهانی او ظن مرا برانگیخت. احساس می کردم او با زن دیگری ارتباط دارد دیگر نمی توانستم این افکار را از خودم دور کنم به همین دلیل روزی که به یک بهانه واهی از منزل بیرون رفت او را تعقیب کردم و متوجه شدم با زنی از بستگانش  ارتباط نامتعارف دارد. وقتی درباره آن زن از اطرافیان سوال کردم فهمیدم که همسر او از مدتی قبل فوت کرده است و همسر من به منزلش رفت و آمد می کند وقتی موضوع را با سامان مطرح کردم او همه چیز را انکار کرد و گفت هیچ ارتباطی با آن زن ندارد. با این وجود یک روز دیگر وقتی همسرم به خانه آن زن رفت من هم بلافاصله زنگ منزل او را به صدا درآوردم ولی سامان از آن جا فرار کرد به ناچار ماجرا را برای پدر و مادرم بازگو کردم ولی سامان با همان چرب زبانی های فریبنده اش طوری با خانواده ام صحبت کرد که گویی جز عشق من چیز دیگری را در این دنیا نمی شناسد. آن روز او به گونه ای رفتار کرد که من به عنوان زنی شکاک، وسواسی و ناسازگار معرفی شدم به طوری که دیگر کسی حرف های مرا باور نمی کرد. در این شرایط خانواده سامان نیز از من شاکی شدند که چرا آبروی فرزندشان را برده ام. دیگر همه مرا مقصر اتفاقات تلخ در زندگی ام می دانستند. سامان وقتی اعتماد همه را جلب کرد حالا دیگر آشکارا از ارتباط خود با زنان غریبه سخن می گوید و چیزی را پنهان نمی کند. او می گوید روحیه تنوع طلبی دارد ومن نمی توانم او را درک کنم. سامان اکنون درحالی از ارتباط آشکارش با آن زن پرده برمی دارد که تازه متوجه شده ام او از یک سال قبل به مصرف مواد مخدر نیز اعتیاد پیدا کرده است با این وجود در شرایطی قرار گرفته ام که به خاطر دو دختر 12 و 7 ساله ام نمی توانم از او طلاق بگیرم می مانم تا شاید ...

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع:روزنامه خراسان

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.