لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

جانی که 380 میلیون تومان خریده شد

مرد جوان که درحالت غیرطبیعی و در حضور یک زن، رفیقش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم و پس از پرداخت 380 میلیون تومان از قصاص گریخت.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، سال 93 گزارش مرگ مشکوک پسر جوانی به نام «کیارش» که در یکی از بیمارستان‌های کرج جان باخته بود به پلیس اعلام شد. بررسی‌های مقدماتی نشان داد این جوان در جریان درگیری با یکی از دوستانش به نام «سیامک» چاقو خورده وپس ازانتقال به بیمارستان جان باخته است. به این ترتیب «سیامک» دستگیر شد وپس از اعتراف به قتل گفت: «من و سیامک با یک زن که از دوستانمان بود در آپارتمان بودیم. هر دو نفر‌مان حال طبیعی نداشتیم که شوخی‌های غیراخلاقی‌مان جدی شد و من یک لحظه عصبی شدم و چند ضربه چاقو به او زدم ولی قصد کشتن او را نداشتم، اما زمانی متوجه شدم چه کاری کرده‌ام که او بشدت مجروح شده بود.»
با اعتراف صریح متهم به قتل و دستگیری زن جوانی که شاهد ماجرا بود، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبر انتقال یافت. محاکمه متهم ردیف اول این پرونده در دو مرحله انجام شد و با توجه به درخواست اشد مجازات برای مرد جوان از سوی اولیای دم، قضات شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز، او را به قصاص محکوم کردند. زن جوان نیز به اتهام رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق محکوم شد. با تأیید احکام محکومان پرونده در دیوان عالی کشور، در حالی که مرد جوان در یکقدمی چوبه دار قرار داشت موفق شد با جلب رضایت مادر مقتول و پرداخت 380 میلیون تومان از قصاص رهایی یابد. این متهم بزودی از جنبه عمومی جرم محاکمه خواهد شد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.