لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

khodro0231r

با ۱۴۰ میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول

با مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند رنو کپچر، هیوندای النترا، هیوندای سانتافه، سانگ یانگ تیوولی‏، ب. ام و X۳‏، مزدا ۳ جدید صندوق دار‏، رنو اسکالا‏ و موارد مشابه را دارید.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

فرار موتورسواران پس از قتل راننده خودرو‌

دو مرد موتور‌سوار ناشناس در تاريكي شب راننده خودروي پژويي را كه در خيابان در حال حركت بود با قمه به قتل رساندند و از محل گريختند.

به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌13 دقيقه بامداد پنج‌شنبه 5‌بهمن‌ماه، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران با تماس تلفني مأموران كلانتري ستارخان از مرگ مشكوك پسر جواني در حوالي پل بزرگراه يادگار امام‌(ره‌) با خبر و همراه كارآگاهان پليس آگاهي راهي محل شد. تيم جنايي در محل حادثه با جسد پسر جواني كنار خيابان روبه‌رو شدند كه حكايت از اين داشت پسر فوت شده پس از برخورد شديد خودرواش با گاردريل وسط خيابان از داخل خودرو به بيرون پرتاب شده و جان باخته است.  در حالي كه بررسي‌هاي نخستين نشان مي‌داد راننده به علت تصادف كشته شده است، شاهدان ماجرا گفتند كه پسر جوان قبل از تصادف با گاردريل با دو پسر ديگر درگير شده و بعد تعادل خودرواش را از دست داده است. يكي از شاهدان گفت: لحظاتي قبل از حادثه موتورسيكلتي با دو سرنشين به خودروي پژو 405 كه در حال حركت بود نزديك شد و ترك‌نشين آن با قمه بزرگي كه در دست داشت چند ضربه از پنجره در خودرو به راننده وارد كرد. پس از اين راننده تعادل خودرو را از دست داد و با سرعت زياد به گاردريل وسط خيابان برخورد كرد. مردان موتورسوار با ديدن اين صحنه به سرعت از محل گريختند و ما موضوع را به مأموران پليس خبر داديم.
پس از گفته‌هاي شاهدان عيني جسد پسر جوان براي آزمايش‌هاي لازم به پزشكي قانوني فرستاد شد. پزشكي قانوني در معاينات اعلام كرد پسر جوان قبل از تصادف هدف چندين ضربه قمه يا چاقو قرار گرفته است و بعد از آن كنترل خودرو را از دست داده است. بنابراين با اعلام نظريه پزشكي قانوني پرونده وارد مرحله تازه‌اي شد و تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي براي تحقيقات درباره اين حادثه وارد عمل شدند.  همچنين قاضي پرونده دستور داد همزمان با تحقيقات ميداني از خانواده پسر فوت شده دوربين‌هاي محل حادثه براي شناسايي عاملان اين حادثه بررسي شود.
منبع: روزنامه جوان

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.