لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

جزییات قتل زن جوان تفتی که با ٣٠ ضربه چاقو به قتل رسید

زن جوانی با ضربات متعدد چاقو در تفت یزد به قتل رسید. ضارب پسر ١٩ساله‌ای است که بیماری و اختلالات روانی داشته است.

علت و انگیزه این جنایت هنوز به‌درستی مشخص نیست، اما گفته می‌شود که قاتل جوان وقتی با پاسخ‌های منفی این زن مواجه شد، نقشه این قتل را کشید. ضارب پس از این حادثه از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد. تحقیقات درخصوص این پرونده همچنان ادامه دارد و مسئولان قضائی تفت هم از رسیدگی خارج از نوبت این پرونده خبر داده‌اند.
یکشنبه حوالی ساعت ١١ شب بود که زن ٣٢ساله در شهرک قدس شهرستان تفت درحالی‌که قصد رفتن به منزلش را داشت به دام پسر جوان کینه‌توزی افتاد. این پسر پیش از این چندبار به «مهربانو» پیشنهاد دوستی داده بود، اما هربار با پاسخ منفی این زن متاهل مواجه شده بود. همان هم شد تا کامران نقشه خونین را برای انتقام از مهربانو عملی کند. کامران ٣٠ضربه چاقو به زن جوان زد و وقتی صدای فریاد او بلند شد، به سرعت از محل حادثه گریخت. اهالی شهرک قدس با شنیدن صدای این زن در جریان حادثه قرار گرفتند. بلافاصله موضوع به پلیس و اورژانس اطلاع داده شد، اما مهربانو قبل از رسیدن به بیمارستان به دلیل شدت جراحات و خونریزی جان باخت. در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که این زن دقایقی قبل از حادثه از منزل پدرش به قصد رفتن به خانه خودش خارج شده بوده که هدف این حمله خونین قرار گرفت. در ادامه تحقیقات، پلیس به کمک همسایه‌ها موفق به شناسایی قاتل شد و او را در محل زندگی‌اش دستگیر کرد. قاتل ١٩ساله در همان بازجویی‌های نخست به قتل اعتراف و انگیزه‌اش از این جنایت را علاقه به مهربانو عنوان کرد. او در اظهاراتش به ماموران گفت: «من هر چند وقت یکبار به دیدن پدربزرگم می‌رفتم. در همین رفت‌وآمدها بود که با مهربانو آشنا شدم. خانه پدری او نزدیک محل زندگی پدربزرگ من بود. من به مهربانو علاقه‌مند شدم، اما او هربار به تندی درخواست من را رد می‌کرد. مهربانو به من گفت که متاهل است و از من خواست که دیگر مزاحم او نشوم. من هم از همان موقع کینه او را به دل گرفتم و تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم. شب حادثه وقتی متوجه شدم مهربانو برای دیدن پدرش به خانه آنها آمده است، منتظر نشستم و هنگام خارج شدن او از خانه پدرش به او حمله کردم.» در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد که کامران سابقه بیماری روانی داشته و چندی قبل از این حادثه در یک بیمارستان اعصاب و روان بستری بوده است. در همین رابطه، مسئولان قضائی این شهرستان از رسیدگی سریع به این پرونده خبر داده‌اند. مهدی زارعی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت با اشاره به این حادثه گفت: «بازسازی اولیه صحنه قتل برای تأیید صدق گفتار متهم انجام شده و ضمن انجام دقیق تحقیقات پیرامون مسأله، استعلاماتی از پزشکی قانونی و چند مرجع دیگر نیز صورت گرفته است و منتظر وصول پاسخ این استعلامات هستیم. با این وجود، به لحاظ اهمیت موضوع، پرونده قتل اخیر در شهرستان تفت به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.»

منبع:روزنامه شهروند

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.