لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

2 کودک روستایی در آبادان بر اثر سقوط در نهر آب جان باختند

2 کودک 2،5 ساله و چهار ساله در اثر سقوط در یک نهر سنتی آب در روستای تنگه 3 بخش مرکزی آن غرق شدند و جان باختند

به گزارش خبرگزاری برنا، 2 کودک 2،5 ساله و چهار ساله در اثر سقوط در یک نهر سنتی آب در روستای تنگه 3 بخش مرکزی آن غرق شدند و جان باختند.
 بخشدار مرکزی آبادان جمعه با تایید خبر غرق شدن این 2 کودک، گفت: به گفته اهالی محلی، این 2 کودک در حال بازی در کنار نهر مجاور منزل خود بودند که با افتادن توپ آنها در این نهر اقدام برای خارج کردن توپ می کنند که هنگام تلاش برای خارج سازی توپ از آب نهر، هر 2 به داخل کانال سقوط می کنند.
 بتول سعیدی زاده اظهار کرد: خانواده و بستگان این 2 کودک پس از 20 دقیقه جستجو جسد آنها را در نهر آب روستا پیدا می کنند.
 وی افزود:یکی از کودکان پس از خارج سازی از نهر آب، فوت کرده بود و دیگری که قلب وی ضربان داشت به بیماستان آبادان منتقل شد که تلاش برای احیای وی بی نتیجه بود و این کودک در بیمارستان فوت کرد.
 بخش مرکزی شهرستان آبادان دارای سه دهستان و 26 روستا و یک شهر است.
 انهار سنتی منشعب از رودخانه بهمنشیر در این بخش کار آبیاری نخلستان ها و زمین های کشاورزی را انجام می دهند.
 همه ساله تعدادی از افراد به ویژه در تابستان در هنگام شنا در این انهار جان خود را از دست می دهند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.