لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

سرقت با مواد بیهوشی

کارگر قدیمی با خوراندن مواد بیهوشی طلاهای صاحبکار خود را سرقت کرد.

فرمانده انتظامی استان در گفت وگو با روزنامه خراسان جنوبی گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت به عنف ماموران به موقعیت اعزام شدند که فردی در محل به گشت انتظامی اعلام کرد صبح برای سرکشی از پدر و مادر پیرم به منزل آن ها رفتم و هنگامی که در را باز کردم آن ها بی حرکت جلوی در اتاق افتاده بودند که به اورژانس و 110 اطلاع دادم.
سردار«مجید شجاع» گفت: ماموران با حساسیت ویژه ای موضوع را بررسی کردند و با حضور در بیمارستان و بر بالین افراد بیمار متوجه شدند در روز حادثه خانمی که چند سال قبل برای زن و مرد(شاکی) کارگری می کرده است به همراه همسرش برای ساعاتی مهمان آن ها می شود.
وی ادامه داد: بعد از گذشت ساعتی زن جوان تقاضای تهیه غذای محلی کشک را مطرح می کند که میزبان می پذیرد و وقتی غذا صرف می شود زن و مرد پیر ابتدا دچار سرگیجه و بعد بیهوش می شوند.
به گفته وی بعد از بررسی بیشتر توسط شاکیان و ماموران مشخص شد که تمام طلاها و 2 گوشی تلفن همراه توسط زن و شوهر شیاد به سرقت رفته است. وی اظهار کرد: در ادامه ماموران با ایجاد طرح مهار به طور شبانه و رصد اطلاعاتی دریافتند زن و شوهر جوان استان را به مقصد خراسان رضوی ترک کرده اند که در مسیر و طی یک عملیات غافلگیرانه توسط کارآگاهان آگاهی دستگیر شدند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: زن جوان با همدستی شوهرش در 2 فقره سرقت طلا با خوراندن قرص بیهوشی به مالباختگان اعتراف و در اظهاراتش بیان کرد که وقتی شیشه می کشیدم دیگر چیزی متوجه نمی شدم تا این که با  همسرم برای سرقت طلاهای پیرزنی که در سال های گذشته نزد او کار می کردم نقشه کشیدیم و دو نفره به محل سکونت او مراجعه کردیم و هنگامی که از او تقاضای غذای محلی کردم او هم پذیرفت اما در آشپزخانه که بودم نقشه خودم را عملی کردم و در ظرف زن و شوهر مواد بیهوشی ریختم که بعد از مدتی از حال رفتند و من هم 7 النگو، یک گردبند، یک جفت گوشواره،2 حلقه انگشتر و 2 دستگاه گوشی تلفن همراه را سرقت کردم و با شوهرم از شهرستان فرار کردیم.
وی در دیگر اعترافات خود هم گفت که در سرقت دوم وقتی سوار اتوبوس شدم به خانمی که در صندلی مجاور من نشسته بود آبمیوه دادم و او را نیز بیهوش کردم و سپس دست به سرقت طلاهای او زدم و تمام طلاها را در مشهد فروختم.وی اضافه کرد: متهمان با تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و با دستور قاضی پرونده روانه زندان شدند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.