لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

khodro0231r

با ۱۴۰ میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول

با مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان امکان خرید خودرو‌هایی مانند رنو کپچر، هیوندای النترا، هیوندای سانتافه، سانگ یانگ تیوولی‏، ب. ام و X۳‏، مزدا ۳ جدید صندوق دار‏، رنو اسکالا‏ و موارد مشابه را دارید.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

قاتل ستایش 6 ساله بامداد چهارشنبه پای چوبه دار خواهد رفت

عامل قتل ستایش قریشی دختر 6 ساله ورامینی بامداد فردا (چهارشنبه ) پای چوبه دار خواهد رفت .امروز در اخبار آمده بود که این قاتل پنجشنبه اعدام خواهد شد ولی خبرها تکمیلی حکایت از این دارد که قاتل ستایش فردا پای چوبه دار خواهد رفت.

به گزارش  برنا ؛   ۲۲ فروردین، ۱۳۹۵، دخترک شش‌سالهٔ افغان‌تبار ساکن ورامین از سوی پسر ۱۷سالهٔ همسایه ربوده شد و به قتل رسید و پیکرش با اسید سوزانده شد.

همزمان با گم شدن دخترک، تحقیقات پلیسی دراین باره آغازشد. تا اینکه پسرهمسایه‌شان ازسوی مأموران دستگیر و در بازجویی‌ها به قتل ستایش اعتراف کرد.

عامل این جنایت هولناک پس ازمحاکمه جنجالی دردادگاه کیفری استان تهران، به قصاص محکوم شد که این حکم در دیوانعالی کشوربه تأیید رسید و فردا این قاتل پای چوبه دار خواهد رفت .

متهم این پرونده زمان ارتکاب قتل به سن قانونی اجرای حکم اعدام نرسیده بود و بعد از صدورحکم در یک مرحله به خاطر همین زیر 18 سال بودنش زمان اجرای حکم اعدام به تعویق افتاد و حال این حکم در چند قدمی اجرا است .

برپایه این خبر ، امروز در اخبار آمده بود که این پسر پنجشنبه اعدام خواهد شد ولی خبرها تکمیلی حکایت از این دارد که قاتل ستایش فردا پای چوبه دار خواهد رفت.

لازم به ذکر است خانواده مقتول شکایتی در خصوص قصاص  این قاتل ندارند و حکم اعدام وی است که این پسر را پای چوبه دار می برد.

قتل این دختربچه به دست یک شهروند ایرانی بازتابی گسترده در شبکه‌های اجتماعی و در میان کاربران ایرانی و افغانستانی داشت.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.