لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دزدان مسلح سوپرمارکت ها اعدام شدند

چهار سارق مسلح که در مدت 10 روز 24 بار از مغازه‌ها و سوپرمارکت‌های تهران، پاکدشت و ورامین دزدی کرده بودند، در زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شدند.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، رسیدگی به این پرونده از 23 آذر سال گذشته و در پی سرقت‌های مسلحانه سریالی از سوپرمارکت‌ها و مغازه‌ها در تهران و چند شهرستان اطراف آن در دستور کار تیم تحقیق قرار گرفت.تحقیقات نشان می‌داد در همه این سرقت‌ها، سه مرد نقابدار درحالی که کلت کمری و سلاح سرد به دست داشتند وارد سوپرمارکت‌ها و مغازه‌ها در منطقه افسریه شده و با تهدید فروشندگان، صندوق مغازه‌ها را غارت می‌کردند.در حالی که در مدت 10 روز 18 سرقت در تهران و 6 دزدی مشابه از سوپرمارکت‌ها و مغازه‌های پاکدشت و ورامین گزارش شده بود کارآگاهان دریافتند این سرقت‌ها توسط یک باند انجام می‌شود. همچنین در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سوپرمارکت‌ها و رستوران‌هایی مورد حمله این دزدان قرار گرفته بود که در ساعت پایانی شب باز بودند. از آنجا که مردان نقابدار خشن تنها در یک شب و از ساعت 23 تا یک بامداد 9 مغازه را مورد سرقت مسلحانه قرار داده بودند کارآگاهان توانستند با بررسی دوربین‌های مداربسته سرنخ خوبی به دست آورند و مشخص شد سارقان پس از فرار سوار بر سمند سفیدرنگی با پلاک سرقتی شده‌اند. در ادامه تحقیقات و با ردیابی‌های ویژه اطلاعاتی هویت اعضای باند شناسایی شد و پلیس دریافت دو نفر از آنها که 27 و 33 ساله بودند به اتهام شرب خمر و رانندگی هنگام مستی توسط مأموران یکی از کلانتری‌های پایتخت بازداشت شده‌اند. با مشخص شدن هویت متهمان دستگیر شده مخفیگاه سه نفر دیگر آنها در حوالی ورامین شناسایی شد و در عملیاتی ویژه همگی دستگیر شدند. در بازرسی از مخفیگاه اعضای این باند دو کلت کمری، 18 فشنگ، 2 شوکر و شماری اسپری اشک آور کشف شد. متهمان که همگی معتاد بودند مدعی شدند که به‌صورت گردشی برای هر سرقت وارد عمل می‌شدند و در هر دزدی 500 هزار تا یک میلیون تومان به دست آورده و آن را صرف خرید مواد کرده‌اند.با اعتراف متهمان به سرقت‌های مسلحانه و بازسازی صحنه، کیفرخواست علیه 4 نفر از 5 سارق دستگیر شده به‌عنوان محارب صادر شد. بدین ترتیب متهمان در دادگاه عمومی و انقلاب پایتخت پای میز محاکمه ایستادند وقضات حکم اعدام آنها را صادر کردند. این حکم در زندان رجایی شهر به اجرا رسید.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.