لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

جوان متهم به هتک حیثیت دختر جوان در بیرجند دستگیر شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی، هتک حیثیت و نشر اکاذیب در شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

سرهنگ علی محمدپور در این باره اظهار داشت: با ارجاع یک فقره شکوائیه مبنی برایجاد مزاحمت، هتک حیثیت و نشر اکاذیب از طریق پیام رسان های موبایلی، بررسی موضوع در دستورکار پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: براساس تحقیقات به عمل آمده شاکی عنوان کرد مدتی است که فرد یا افرادی ناشناس در شبکه‌های اجتماعی اقدام به توهین و فحاشی و مزاحمت‌های متعدد علیه دختر 17 ساله‌ام و همچنین سایر اعضای خانواده‌ام می‌کند که باعث سلب آسایش من و خانواده‌ام شده ‌که از وی شاکی و تقاضای رسیدگی دارم.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا ‌‌طی اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی و احضار کردند که متهم در بازجویی‌ها هنگام روبه‌رو شدن با مستندات پرونده اعتراف کرد تمام مزاحمت‌ها برای شاکی در شبکه‌های اجتماعی را با هدف و انگیزه انتقام جویی انجام داده است.
محمدپور با اشاره به اعزام متهم به دادسرا به شهروندان هشدار داد: با توجه اینکه پرونده‌های هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای مجازی رو به افزایش است کاربران سعی کنند در اکانت شبکه‌های اجتماعی خود تمامی گزینه‌های privacy and security (تنظیمات حریم شخصی و امنیتی) را لحاظ کنند تا افراد غریبه قادر به بازدید از پروفایلشان نباشند.
وی افزود: کاربران حتی‌الامکان سعی کنند در وسیله‌های الکترونیکی که از آن برای کار با اینترنت استفاده می‌کنند، عکس‌ها و فیلم‌های شخصی‌شان را نگهداری نکنند و هنگام برخورد با مزاحمان اینترنتی حتما برای شکایت به پلیس فتا مراجعه کنند تا از طریق قانون با فرد مجرم برخورد شود.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: کاربران هشدارهای پلیس فتا را جدی بگیرند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای‌ مجازی یا پیام ‌رسان‌های ‌موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.