لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

ردپای عروس در فرمان اسیدپاشی به مادرشوهر

مرد سبزی فروش وزن میانسال که به اتهام طراحی واجرای دسیسه اسیدپاشی به مادرشوهر این زن تحت پیگرد قضایی هستند درتازه‌ ترین بازجویی‌ها اظهارات تازه‌ای علیه یکدیگرمطرح کردند.

این مرد دیروز پس از مواجهه حضوری با عروس قربانی اسیدپاشی مدعی شد که به دستور زن میانسال نقشه سرقت از خانه مادرشوهروی، اسیدپاشی و ایجاد مزاحمت برای پیرزن را طراحی و اجرا کرده است. متهم ادعا کرد مقداری مواد مخدر نیز با همدستی این زن داخل مغازه شوهرش جاسازی کرده بود تا زن میانسال بتواند براحتی جدا شود.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، مرد سبزی فروشی که مدت‌ها پس از اسیدپاشی بازداشت شده و هفته گذشته به جرم خود اعتراف کرده بود، دیروزهم برای ادامه تحقیقات، همراه عروس قربانی اسیدپاش به دادسرای جنایی تهران منتقل شد.عروس، زمانی که مقابل بازپرس محسن مدیر روستا ایستاد درپاسخ به سؤالات گفت: «من هرگزدستور اسیدپاشی به مادرشوهرم یا جاسازی مواد در مغازه همسرم را نداده‌ام. اما زمانی که به روی مادرشوهرم اسیدپاشی شد با توجه به اینکه مرد سبزی فروش مدام از من می‌پرسید که پلیس دوربین‌های اطراف محل حادثه را بررسی کرده است یا نه، به او مشکوک شدم و حتی سه روز بعد از اسیدپاشی پیام دادم که او روی مادرشوهرم اسیدپاشیده؟ اما درجواب مدعی شد از ماجرا خبرندارد. در مورد جاسازی مواد داخل مغازه شوهرم ودرست کردن پاپوش برای او هم همین حدس را زدم. چرا که او به من گفته بود کاری می‌کند تا بتوانم از شوهرم براحتی طلاق بگیرم و با اوازدواج کنم.ولی من هرگز نمی‌خواستم با مرد سبزی فروش ازدواج کنم وفقط به خاطر تهدیدهایش و اینکه آدم خطرناکی بود مجبور بودم سکوت کنم.»درحالی که عروس قربانی اسیدپاشی چنین ادعایی داشت، مرد سبزی فروش گفت: «مواد مخدر را خودم داخل مغازه همسر ماهرخ جاسازی کردم.البته او خودش کلید مغازه شوهرش را به من داد و حتی مواد را هم خودش تهیه کرد.بعد از آن هم چندین بار با پلیس تماس گرفتم تا اینکه شوهر ماهرخ بازداشت شد. ماهرخ می‌گفت با این کار باعث میشه شوهرش سابقه دار شود و او بتواند راحت طلاق بگیرد. طرح سرقت از خانه را نیز ماهرخ داد. آن شب باهم مقابل خانه مادرشوهرش رفتیم که من وارد خانه شدم و از آنجا سرقت کردم. ماهرخ هم داخل ماشین نشسته بود. بعد ازآن چند بار هم با سنگ به شیشه خانه مادرشوهر ماهرخ زدم و دوربین‌های مداربسته خانه را دستکاری کردم و برایشان پیام‌های تهدید آمیزهم فرستادم. آخرین کاری هم که کردم این بود که طبق خواسته ماهرخ روی پیرزن اسیدپاشیدم. ماهرخ از طریق من می‌خواست از همسرش وخانواده او انتقام بگیرد و من قربانی نقشه‌ای شدم که ماهرخ مجری آن بود.بدنبال اظهارات مرد سبزی فروش و زن میانسال، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور ادامه تحقیقات و بررسی اظهارات آنها را صادر کرد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.