لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دستگیری برگزارکننده شوی زیورآلات در کاشان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: شخص متخلف برگزاری شوی زیورآلات در کاشان، ازسوی دستگاه قضایی دستگیر شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مصطفی جوادی‌مقدم  امروز در گفت‌وگوی تلویزیونی اظهار داشت: اخیراً یک برنامه رونمایی از محصولات زینتی در شهرستان کاشان تخلفاتی را در پی داشت که این تخلفات یکی پخش همزمان مراسم عمومی از فضای مجازی است که این موضوع خلاف مقررات است و نکته دیگر اقداماتی است که خلاف شئون اسلامی در این برنامه رخ داده است.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی برای پیگیری این تخلفات وارد میدان شده است تصریح کرد: در این زمینه شخص متخلف توسط دستگاه قضایی دستگیر شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان اظهار داشت: باید هر کسی با توجه به نوع جرم ارتکابی توسط دستگاه قضایی مجازات شود.

جوادی‌مقدم خاطرنشان کرد: اقدامات هنجارشکنانه در شهرستان کاشان حتی اگر در قالب برنامه‌های به اصطلاح فرهنگی بخواهد برگزار شود مورد قبول هیچ یک از دستگاه‌ها نیست چراکه این نوع برنامه‌ها در حقیقت برنامه‌های ضد فرهنگ هستند.

وی ادامه داد: مردم از این اقدام و مسببین آن ابراز انزجار کردند، دستگاه قضایی نیز اقدامات خود را انجام داده، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه‌های مرتبط با موضوع نیز کماکان در حال پیگیری این موضوع هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تأکید کرد: در شهر کاشان نباید حرکاتی این‌چنینی که خلاف شئون و خلاف عرف هست سایر اقدامات فرهنگی فاخری که در شهرستان کاشان برگزار می‌شود را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.