لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دو فرد دوجنسه عاملان قتل دكترای مدیریت

دو فرد دوجنسه كه متهم هستند در جريان درگيري با دكتراي مديريت، وي را به قتل رسانده‌اند صحنه حادثه را بازسازي كردند.

به گزارش خبرنگار ما، صبح روز دوشنبه 22 آبان‌ماه امسال بود كه مأموران كلانتري 101 تجريش با تماس تلفني شهروندي از كشف جسد مردي در خيابان هديه حوالي خيابان شريعتي در شمال تهران با خبر و راهي محل شدند. مأموران كلانتري در محل حادثه با جسد مرد 45 ساله‌اي كنار جدول خيابان روبه‌رو شدند كه بررسي‌ها حكايت از اين داشت بر اثر اصابت ضربه سختي به سرش از پاي در آمده بود. لحظاتي بعد از اعلام اين خبر قاضي منافي‌آذر، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حادثه به تحقيق پرداخت.

تيم جنايي در نخستين بررسي‌ها هويت مقتول را به نام سروش كه دكتراي مديريت داشت، شناسايي كردند. همچنين مشخص شد مقتول كه خانه‌اش در يكي از كوچه‌هاي اطراف محل حادثه است شب قبل همراه دو زن ديده شده كه با هم در حال مشاجره لفظي بودند.
 از سوي ديگر مأموران دريافتند آن دو زن پس از درگيري با مقتول ساعتي بعد با خودروي پژو خود به محل حادثه بازگشته كه يكي از رهگذران شماره پلاك خودرو آنها را يادداشت كرده است. بدين ترتيب مأموران با بررسي سامانه پلاك خودرو موفق به شناسايي عاملان اين حادثه شدند. تحقيقات نشان داد عاملان حادثه دو دو جنسه به نام‌هاي مرجان 28‌ساله و ميترا 21 ساله هستند كه شب قبل مهمان مقتول بوده‌اند.  سپس مأموران خيلي زود دو متهم را بازداشت كردند.  متهمان در بازجويي‌ها قتل را انكار كردن و مدعي شدند سروش هنگام درگيري پايش سر خورد و سرش به زمين برخورد كرد.

مرجان در توضيح ماجرا گفت: من و ميترا هر دو دوجنسه هستيم و مدتي قبل در يك مهماني با هم آشنا شديم. از آن روز به بعد هميشه با هم بوديم. ما هر دو پسر بدنيا آمده بوديم، اما روحيه زنانه داشتيم به همين دليل ‌تصميم داشتيم در يكي از كشورهاي خارجي عمل كنيم و زن شويم اما به دلايلي فعلاً موفق نشديم. شب حادثه داخل خيابان با مقتول آشنا شديم. او ما را به خانه‌اش دعوت كرد و توافق كرديم در قبال گرفتن يك ميليون و 500هزار تومان ساعتي در خانه‌اش بمانيم.

وقتي خواستيم از خانه‌اش بيرون بياييم مبلغ توافق را درخواست كرديم كه وي مدعي شد به صورت اينترنتي به حساب ما پرداخت كرده است، اما هيچ پولي به حساب ما واريز نشده بود. بعد از آن درگيري ما به خارج از خانه كشيده شد. من با قفل فرمان چند ضربه به پايش زدم و او هم عقب عقب رفت و به زمين افتاد. او آن شب خيلي مشروب خورده بود و تعادل نداشت به همين دليل با سر به زمين برخورد كرد. متهمان چند روز قبل پس از تحقيقات، صحنه حادثه را بازسازي كردند.
منبع: روزنامه جوان

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.