لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

مرگ بانوی 77 ساله بر اثر آتش سوزی یک واحد مسکونی

آتش سوزی یک واحد مسکونی در واجارگاه از توابع شهرستان رودسر در شرق استان گیلان، منجر به مرگ بانوی 77 ساله شد.

مسول واحد آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری کلاچای روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، با اشاره به وقوع حادثه آتش سوزی در یک واحد مسکونی گفت: آتش سوزی در روستای شهید سرا واجارگاه در بخش کلاچای رودسر رخ داد و به محض اطلاع از وقوع حادثه، دو دستگاه خودرو آتش نشانی به همراه سه آتش نشان از کلاچای و عوامل آتش نشانی از شهرهای واجارگاه و رحیم آباد به محل حادثه اعزام شدند.
جاوید تسلیمی با اشاره به جان باختن بانوی 77 ساله بر اثر وقوع این آتش سوزی، علت حریق را در دست بررسی اعلام کرد.
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان نیز در گفت وگو با ایرنا، از مهار آتش سوزی یک باب مغازه در لاهیجان داد.
محمود حسنی دیلمی گفت: در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام آتش سوزی یک مغازه در خیابان شهید کریمی، 10 آتش نشان با سه دستگاه خودروی اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: نیروهای عملیاتی پس از رسیدن به محل توانستند در کمتر از پنج دقیقه حریق را کنترل و با توجه به دارا بودن سربندی مشترک این مغازه با مغازه های همجوار، از سرایت آتش به دیگر واحدها جلوگیری کنند.
وی علت و میزان خسارت آتش سوزی را در دست بررسی عنوان کرد.
شهرستان های رودسر و لاهیجان به ترتیب در 75 و 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.