لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

پرداخت سپرده‌های بالای ۱۰۰ میلیون تومان افضل توس، وحدت و البرز+جدول زمانبندی

از شنبه ۱۱ آذرماه روند تعیین تکلیف و پرداخت وجوه سپرده‌گذاران سه تعاونی منحل شده افضل توس، وحدت (آرمان) و البرز ایرانیان وارد مرحله جدیدی شده و سپرده‌گذاران با مبالغ بالای ۱۰۰ میلیون تومان نیز می‌توانند فعلا حداکثر تا ۱۰۰ میلیون تومان خود را دریافت کنند.

pol1به گزارش ایسنا، در راستای پایان دادن به فعالیت موسسات غیرمجاز، سه تعاونی غیرمجاز بزرگ باقی‌مانده در بازار غیرمتشکل پولی در مردادماه امسال با تصمیم بانک مرکزی به دو بانک و یک موسسه واگذار شدند. براین اساس مسئولیت مدیریت دارایی و بدهی‌ها و انجام تعهدات تعاونی افضل توس به بانک آینده، وحدت به موسسه ملل و البرز ایرانیان به بانک تجارت واگذار شد.

براین اساس قرار شد تا با انجام فرآیند تصفیه این تعاونی‌ها بانک‌های مسئول نیز با مجوز بانک مرکزی تعیین تکلیف سپرده‌گذاران را آغاز کنند. از این‌رو در مرحله اول و در مهرماه بود که بانک آینده و موسسه ملل کار تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تا سقف سه میلیون تومان تعاونی‌های افضل توس و وحدت را پیش بردند ولی برای مدتی متوقف شد. در عین حال که بانک تجارت به دلیل مسائل و پرونده‌های قضایی مدیران البرز ایرانیان سقف سه میلیون تومان را در مرحله اول آغاز نکرد و چندی پیش بر اساس مذاکرات سران قوا و جلساتی که دراین رابطه برگزار شد، پرداخت وجوه تا ۱۰۰ میلیون تومان تعاونی‌های افضل توس و وحدت و همچنین البرز ایرانیان آغاز شد.

با گذشت یک هفته از این روند، بانک مرکزی اعلام کرد که قرار است از روز شنبه ۱۱ آذرماه فرآیند به گونه‌ای دیگر پیش رفته و در کنار پرداخت‌های سپرده‌های تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان، سپرده‌گذارانی که بالاتر از این مبلغ دارند نیز بتوانند مراجعه کرده و حساب‌های خود را تعیین تکلیف کنند. در این مرحله افرادی که مانده سپرده آنها بالای ۱۰۰ میلیون تومان باشد می‌توانند طبق شرایطی حداکثر تا ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کنند. این دریافت به طور علی‌الحساب بوده و وجوه بعد از تکمیل شناسایی و ارزیابی دارایی‌ها و اموال این تعاونی‌های منحل شده انجام می‌شود.

اما در حالی از شنبه ۱۱ آذرماه سپرده‌گذاران بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان می‌توانند به شعب این تعاونی‌ها برای دریافت وجوه مراجعه کنند که طبق اعلام بانک آینده، سپرده‌گذاران افضل توس از ۱۱ تا ۲۹ آذرماه و براساس حرف اول نام خانوادگی امکان مراجعه خواهند داشت.

زمانبندی مراجعه سپرده‌گذاران افضل توس

زمان مراجعه    حرف اول نام خانوادگی
شنبه - ۱۱ آذر    الف تا ح
یکشنبه - ۱۲ آذر    خ تا د
دوشنبه- ۱۳ آذر    ذ تا ر
سه‌شنبه - ۱۴ آذر    ز تا س
شنبه - ۱۸ آذر    ش
یکشنبه ۱۹ آدر    ص تا ظ
دوشنبه - ۲۰ آذر    ع
سه‌شنبه -۲۱ آذر    غ تا ف
چهارشنبه- ۲۲ آذر    ق
شنبه - ۲۵ آذر    ک
یکشنبه - ۲۶ آذر    گ تا ل
دوشنبه - ۲۷ آذر    م
سه‌شنبه - ۲۸ آذر    م
چهارشنبه ۲۹ آذر    ن تا ی
همچنین موسس ملل اعلام کرده است که سپرده‌گذاران تعاونی منحل شده وحدت (آرمان) می‌توانند از ۱۱ آذر تا ۵ دی‌ماه برای تعیین تکلیف سپرده‌های خود به شعب این موسسه مراجعه کنند.

زمانبندی مراجعه سپرده‌گذاران وحدت

زمان مراجعه    حرف اول نام خانوادگی
شنبه- ۱۱ آذر    الف
یکشنبه - ۱۲ آذر    ب، پ، ت
دوشنبه - ۱۳ آذر    ث، ج، ک، ح
سه‌شنبه - ۱۴ آذر    خ، د، ذ
پنج‌شنبه - ۱۶ آذر    خ، د، ذ
شنبه - ۱۸ آذر    ر، ز، ژ، س
یکشنبه - ۱۹ آذر    ر، ز، ژ، س
دوشنبه - ۲۰ آذر    ش، ص، ض
سه‌شنبه - ۲۱ آذر    ش، ص، ض
چهارشنبه - ۲۲ آذر    ط، ظ
پنج‌شنبه - ۲۳ آذر    ع، غ
شنبه - ۲۵ آذر    ع، غ
یکشنبه - ۲۶ آذر    ف، ق
دوشنبه - ۲۷ آذر    ک، گ، ل
سه‌شنبه - ۲۸ آذر    ک، گ، ل
چهارشنبه - ۲۹ آذر    م
پنج‌شنبه - ۳۰ آذر    م
شنبه - ۲ دی    ن، و، ه، ی
یکشنبه - ۳ دی    ن، و، ه، ی
دوشنبه - ۴ دی    کلیه حروف جامانده از روزهای قبل
سه‌شنبه - ۵ دی    کلیه حروف جامانده از روزهای قبل
بانک تجارت نیز در رابطه با تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی البرز ایرانیان اعلام کرده است که می‌توانند از روز دوشنبه ۱۳ آذرماه تا ۱۴ دی‌ماه برای تعیین وضعیت حساب‌های خود به شعب این بانک مراجعه کنند. براین اساس بانک تجارت تعیین تکلیف و پرداخت وجوه سپرده‌های بالای ۱۰۰ میلیون تومان را با سه روز تاخیر نسبت به بقیه آغاز خواهد کرد.

زمانبندی مراجعه سپرده‌گذاران البرز ایرانیان

زمان مراجعه    حرف اول نام خانوادگی
دوشنبه - ۱۳ آذر    الف
سه‌شنبه - ۱۴ آذر    الف
پنج‌شنبه - ۱۶ آذر    الف
شنبه - ۱۸ آذر    ب، پ
یکشنبه - ۱۹ آذر    ب، پ
دوشنبه - ۲۰ آذر    ت، ث
سه‌شنبه - ۲۱ آذر    ج، چ، ح
چهارشنبه - ۲۲ آذر    ج، چ، ح
پنج‌شنبه - ۲۳ آذر    خ، د، ذ
شنبه - ۲۵ آذر    خ، د، ذ
یکشنبه - ۲۶ آذر    ر، ز، ژ، س
دوشنبه - ۲۷ آذر    ر، ز، ژ، س
سه‌شنبه - ۲۸ آذر    ش، س، ض
چهارشنبه - ۲۹ آذر    ش، س، ض
پنج‌شنبه - ۳۰ آذر    ط، ظ
شنبه- ۲ دی    ع، غ
دوشنبه - ۴ دی    ف، ق
سه‌شنبه - ۵ دی    ک، گ، ل
چهارشنبه - ۶ دی    ک، گ، ل
پنج‌شنبه - ۷ دی    م
شنبه - ۹ دی    م
یکشنبه - ۱۰ دی    ن، و، ه، ی
دوشنبه - ۱۱ دی    ن، و، ه، ی
سه‌شنبه - ۱۲ دی    کلیه حروف جامانده از روزهای قبل
چهارشنبه - ۱۳ دی    کلیه حروف جامانده از روزهای قبل
پنج‌شنبه - ۱۴ دی    کلیه حروف جامانده از روزهای قبل

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.