لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

SANDRO

احتمال توقف تولید تندر۹۰ و ساندرو از سال ۹۸

مدیر عامل رنو پارس با تأکید بر اینکه ال ۹۰ و ساندرو نمی‌توانند در گیربکس و موتور استانداردهای جدید را پاس کنند، گفت: وقتی خودرویی نمی‌تواند طبق استانداردها حرکت کند باید به قوانین احترام گذاشته و تولیدش متوقف شود.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

سارق مسلحانه تهران در دهلران دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: سارقان مسلح که در استان تهران سرقت کرده بودند در دهلران دستگیر شدند.

به گزارش میزان، سرهنگ منوچهر مکی گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از فروشگا‌های استان تهران، موضوع در دستور کار ماموران آگاهی شهرستان دهلران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی دهلران با نیابت قضایی از تهران و همچنین هماهنگی با دادستان دادسرای شهرستان و با اشراف اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی سارقان را شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران خاطر نشان کرد: در تحقیقات به عمل آمده، متهمان به ۳ فقره سرقت مسلحانه از فروشگا‌های تهران که به عنوان خریدار خود را معرفی کرده بودند اعتراف کردند.
سرهنگ مکی در پایان با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل دادسرای تهران شدند به شهروندان توصیه کرد: با نصب تجهیزات ایمنی و هشدار‌های پلیسی راه هر گونه سوءاستفاده را بر سارقان سلب کنند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.