لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

رازگشایی از ٢ جنایت سال‌ها بعد از وقوع قتل

راز دو جنایت سال‌ها بعد از وقوع قتل‌ها در جریان تحقیقات تخصصی پلیس فاش شد. 

به گزارش روزنامه شرق:در یکی از این قتل‌ها مردی در استان البرز همسر سابق خود را کشته و سپس به استان آذربایجان‌شرقی فرار کرده بود.  مأموران پلیس شهرستان مرند در پی کشف جسد دختری ١٥ساله تحقیقاتی را دراین‌باره  انجام دادند و فهمیدند این دختر شاهد یک سرقت بوده و سارق برای اینکه ردپای خود را از بین ببرد او را کشته است. به‌این‌ترتیب متهم شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی‌ها به کشتن دختر نوجوان اقرار کرد. در حالی‌که تحقیقات از این مرد ادامه داشت، او سرانجام اعتراف کرد سال‌ها قبل همسر سابقش را نیز کشته است.  سرهنگ «علی اسمعیل‌پور»، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی، در‌این‌باره توضیح داد: قاتل در بازجویی‌ها خود را متأهل معرفی کرده و پلیس پیگیر یافتن همسر وی بود، اما قاتل در بازجویی‌ها سعی در گمراه‌کردن پلیس داشت در نهایت اعتراف کرد  پیش از این همسر خود را طلاق داده است که در ادامه‌ بازجویی‌ها به قتل همسر سابق خود در استان البرز اعتراف کرد.  در دومین پرونده زنی بعد از دستگیری اعتراف کرد ١٥ سال پیش مرتکب جنایت شده است.  رئیس‌پلیس آگاهی استان همدان در‌این‌باره گفت: فردی که به اتهام سرقت دستگیر شده بود به قتل یک زن در رزن اعتراف و راز قتل را پس از ١٥ سال برملا کرد.  سرهنگ رضا زارعی افزود: به دنبال اجرای طرح‌های پلیسی، نیروهای پلیس آگاهی موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه‌ای شدند و این سارق سابقه‌دار برای تحقیقات در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.  رئیس‌پلیس آگاهی همدان گفت: در جریان بازجویی از این فرد، متهم  از یک قتل که حدود ١٥ سال پیش در رزن رخ داده بود، پرده برداشت.  سرهنگ زارعی افزود: متهم حدود ١٥ سال پیش برای سرقت وسایل منزل وارد یک واحد مسکونی شد، غافل از اینکه یکی از اعضای خانواده در منزل حضور دارد.  وی ادامه داد: متهم پس از سرقت وسایل خانه، قصد گریز از محل جرم را داشت که به یکباره با زن خانواده مواجه شد.  رئیس‌پلیس آگاهی همدان اضافه کرد: با توجه به اینکه مقتول چهره سارق را شناسایی کرده بود، قاتل برای اینکه در دام پلیس گرفتار نشود با واردکردن ضرباتی سخت بر پیکر این زن، وی را به قتل رساند.  سرهنگ زارعی ادامه داد: با دستگیری این سارق سابقه‌دار، راز قتل زن ساکن شهرستان رزن برملا و پرونده این قتل نیز مختومه شد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.