لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دستگیری متهم فراری پرونده پردیسبان در مشهد

یکی از متهمان اصلی پرونده پردیسبان که گفته می شد به خارج از کشور گریخته است، روز شنبه گذشته پس از ورود به کشور در مشهد دستگیر و روانه زندان شد.

معاون دادستان مرکز خراسان رضوی روز گذشته با بیان این خبر و در گفت و گویی اختصاصی به خراسان گفت: «م-د» یکی از متهمان اصلی پرونده پردیسبان حدود یک سال قبل به اتهام کلاهبرداری از طریق فروش اوراق موسوم به سهام در مشهد دستگیر و روانه زندان شد اما مدتی بعد در حالی که متعهد شد حق و حقوقات شاکیان را پرداخت کند، با تبدیل قرار قانونی از سوی دادسرا و سپردن وثیقه از زندان آزاد شد تا رضایت شاکیان را جلب کند.
 قاضی «حسن حیدری» افزود: اما با گذشت مدت زمان طولانی از این ماجرا مشخص شد که او هیچ اقدامی در این باره انجام نداده است و پاسخ کسی را هم نمی دهد. سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد خاطرنشان کرد: پس از رصدهای دقیق و انجام تحقیقات بیشتر در این باره متهم مذکور دوباره از طریق قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب احضار شد تا پاسخ گوی اقداماتش باشد ولی او که احتمال می داد با تشدید قرار قانونی ممکن است دوباره روانه زندان شود به مکان نامعلومی گریخت. «قاضی حیدری» تصریح کرد: بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که وی از حدود سه ماه قبل به خارج از کشور گریخته است بنابراین دستور دستگیری وی صادر شد و این متهم تحت تعقیب قرار گرفت. این مقام قضایی در ادامه افزود: در حالی که تحقیقات ضابطان دستگاه قضایی برای شناسایی مخفیگاه متهم فراری ادامه داشت، وی روز شنبه وارد کشور شد و در یک عملیات غافلگیرانه به دام افتاد. معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: متهم مذکور هم اکنون به اتهام فروش اوراق موسوم به سهام و با صدور قرار قانونی روانه زندان شده است تا تحقیقات در این باره ادامه یابد.
شایان ذکر است: پرونده شرکت سرمایه گذاری پردیسبان از حدود دو سال قبل زمانی در دستور کار قضایی قرار گرفت که افراد زیادی با طرح شکایت هایی در دادسرای مشهد اظهار کردند: فریب تبلیغات واهی این شرکت برای خرید سهام را خورده اند و مبالغ میلیونی را از دست داده اند. این افراد به نقل از مدیران شرکت مدعی بودند که زمینی در منطقه آبیک قزوین خریداری شده و قرار است در آن یک هتل ده ها طبقه ای ساخته شود به همین دلیل مدیران شرکت سرمایه گذاری مذکور اوراق موسوم به سهام را در مشهد نیز فروخته اند اما بعد مشخص شد که فروش اوراق مذکور غیرقانونی بوده و آنان فریب تبلیغات واهی را خورده اند. گزارش خراسان حاکی است: با ورود دادستان مرکز خراسان رضوی به ماجرای فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام در مشهد، تاکنون 5 نفر از اعضای هیئت مدیره و عوامل اصلی این پرونده دستگیر شده اند که بررسی ها در این باره همچنان ادامه دارد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.