لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

اجیرکردن همسر اول برای انتقام ازشوهردوم

زن جوان برای انتقامجویی از خانواده شوهر دومش، همسر سابق خود را برای اجرای یک توطئه تلافی جویانه اجیرکرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، روز اول آبان امسال خبر سرقت از خانه‌ای در خیابان شادمان تهران به مأموران کلانتری 181 ستارخان اعلام شد و مأموران راهی محل سرقت شدند.مرد مالباخته به کارآگاهان گفت: نیمه شب وقتی از میهمانی خانوادگی برگشتیم با درهای باز خانه و چراغ‌های روشن اتاق‌ها روبه‌رو شدیم ودریافتیم دزدان پس ازشکستن در ورودی آپارتمان، سکه‌های طلا، پول و چندین تابلوی فرش نفیس را به سرقت برده بودند.در پی این شکایت پرونده‌ای در شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت پایتخت تشکیل شد و کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی مسئول رسیدگی به پرونده شدند.
در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مشخص شد که سارق یا دزدان با داشتن اطلاعات دقیق وبه طورحساب شده نقشه سرقت را طراحی واجرا کرده‌اند. با به‌دست آمدن این سرنخ و احتمال سرقت از سوی یک آشنا، بررسی‌ها روی آشنایان و اقوام مالباخته متمرکز شد تا اینکه مشخص شد میترا- عروس خانواده- با خانواده شوهرش مشکل دارد و مالباخته نیز برادرشوهر میترا است.در ادامه مشخص شد زن جوان شب سرقت در میهمانی حضور داشته است اما با به‌دست آمدن شواهدی رد پای میترا و همسرسابقش دراین سرقت به دست آمد. به همین خاطر او تحت بازجویی قرارگرفت اما ابتدا منکر سرقت شد. تا اینکه پس ازمشاهده مدارک پلیسی، ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف گفت: «با خانواده همسردومم اختلاف شدیدی دارم و برای گرفتن انتقام ازشوهرسابقم کمک خواستم که اوهم قبول کرد کمکم کند.با اعتراف زن جوان، تحقیقات برای دستگیری مجید صورت گرفت و در ادامه مشخص شد او به اتهام نگهداری مواد مخدر بازداشت شده و در زندان به سر می‌برد. بدین ترتیب با هماهنگی‌های لازم مجید از زندان به پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و گفت: حدود هشت سال قبل از میترا جدا شدم، در این مدت هیچ اطلاعی از او نداشتم تا اینکه مدتی قبل با من تماس گرفت و خواست به خانه برادر شوهرش دستبرد بزنم. میترا، کلید خانه را به من داد و من هم درشبی که همه به میهمانی رفته بودند به سادگی وارد خانه شدم و سرقت را انجام دادم.سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: «با توجه به اعتراف متهمان، قرار قانونی از سوی دادیار پرونده صادرشد و هر دو متهم منتظر صدور دستور قانونی در این باره هستند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.