لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

قتل همسر؛ پس از درخواست طلاق

مردی که مقابل خانه، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود در بازجویی‌ها انگیزه خود را درخواست طلاق از سوی همسرش عنوان کرد.

به گزارش همشهري، صبح جمعه 26آبان‌ماه رهگذراني كه از خيابان آيت در منطقه نارمك عبور مي‌كردند شاهد صحنه هولناكي بودند. آنها مردي جوان را ديدند كه مقابل خانه‌اش ديوانه‌وار با چاقو به همسرش ضربه مي‌زد. در ادامه با حضور مأموران و اورژانس، زن جوان به بيمارستان انتقال يافت و شوهر وي دستگير شد.

اما لحظاتي بعد زن جوان به‌علت شدت جراحات جان باخت و پرونده به دادسراي جنايي تهران فرستاده شد. مرد جوان در تحقيقات به قتل همسرش اقرار كرد و درخصوص انگيزه‌اش گفت:16سال از زندگي من و همسرم مي‌گذرد و يك پسرنوجوان داريم. با وجود اين مدتي است كه دچار اختلاف شده‌ايم تا اينكه 6‌ماه پيش همسرم خانه را ترك كرد و درخواست طلاق داد.

من اما حاضر نمي‌شدم به دادگاه بروم و همسرم را طلاق بدهم. روز حادثه همسرم به مقابل خانه آمد و از من خواست تكليفش را روشن كنم. وقتي ديد من راضي به طلاق نيستم شروع كرد به فرياد زدن و توهين كردن. او ناگهان چاقويي از كيفش بيرون آورد وشروع كرد به تهديد كردن من. درحالي‌كه به‌شدت عصباني شده بودم چاقو را از دستش گرفتم و چند ضربه به او زدم. پس از اعتراف متهم، قاضي جنايي او را به پزشكي قانوني معرفي كرد تا سلامت رواني‌اش بررسي شود.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.