لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

SANDRO

احتمال توقف تولید تندر۹۰ و ساندرو از سال ۹۸

مدیر عامل رنو پارس با تأکید بر اینکه ال ۹۰ و ساندرو نمی‌توانند در گیربکس و موتور استانداردهای جدید را پاس کنند، گفت: وقتی خودرویی نمی‌تواند طبق استانداردها حرکت کند باید به قوانین احترام گذاشته و تولیدش متوقف شود.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دستگیری قاتل فراری در همدان

رئیس پلیس آگاهی همدان با اشاره به کشف یک جسد در منطقه شیرسنگی در هفته گذشته، از دستگیری قاتل خبر داد و گفت: انگیزه قتل تفکرات غلط و سوء‌ظن به مقتول بوده است.

رضا زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، اظهار کرد: صبح روز 21 آبان ماه حوالی میدان شیرسنگی همدان جسد خونین فردی که در گونی انداخته شده بود، کشف که این اتفاق طی تماسی به پلیس آگاهی اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه پس از حضور مأموران در محل، متوجه گونی حاوی یک جسد شدند که متعلق به مردی 59 ساله بود، افزود: به دنبال آن پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل در محل حضور یافته و پرونده در دست بررسی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی همدان با تأکید بر اینکه قاتل این مرد 59 ساله پس از یک هفته تلاش تیم ویژه پلیس آگاهی دستگیر شد، بیان کرد: پس از بازجویی اولیه مشخص شد که مقتول در منزل قاتل به قتل رسیده و جسد وی به منطقه شیرسنگی منتقل شده است.

وی با بیان اینگه انگیزه قتل تفکرات غلط و سوء‌ظن به مقتول بوده است، ادامه داد: قاتل فرد 37 ساله‌ و مجرد است و منزل وی نیز نزدیک میدان شیرسنگی است.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.