لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

قیمت نفت خام سبک ایران به 65 دلار نزدیک شد

قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به 10 نوامبر (جمعه 19 آبان) با ثبت بیشترین افزایش قیمت در میان نفت خامهای شاخص به 65 دلار نزدیک شد.

oilبه گزارش ایرنا از وزارت نفت، قیمت نفت خام سبک ایران در این بازه زمانی با سه دلار و 78 سنت افزایش به 63 دلار و 82 سنت برای هر بشکه رسید، میانگین قیمت نفت خام ایران نیز از ابتدای سال 2017 تاکنون 50 دلار و 79 سنت برای هر بشکه ثبت شد.
قیمت نفت خام سنگین ایران نیز در دوره مورد بررسی 2 دلار و 82 سنت برای هر بشکه افزایش یافت و به 60 دلار و 15سنت برای هر بشکه رسید.
قیمت سبد نفتی اوپک نیز به 61 دلار و 66 سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته گذشته 2 دلار و 94 سنت افزایش یافته است.
قیمت نفت خام شاخص دبلیو تی آی در هفته منتهی به 10 نوامبر، 2 دلار و 45 سنت افزایش یافت و به 57 دلار و پنج سنت برای هر بشکه رسید. در هفته مورد بررسی قیمت نفت خام شاخص برنت 3 دلار و 40 سنت، افزایش یافته و به 64 دلار و 24 سنت برای هر بشکه رسیده است.
قیمت نفت خام شاخص‌های دوبی و عمان نیز به ترتیب 61 دلار و 67 سنت و 61 دلار و 71 سنت برای هر بشکه بوده است که نسبت به هفته گذشته به ترتیب 2 دلار و 90 سنت و 3 دلار و یک سنت افزایش نشان می‌دهد.
به گزارش ایرنا، قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به سوم نوامبر (جمعه، ۱۲ آبان) با ۲ دلار و ۵۹ سنت افزایش به ۶۰ دلار و چهار سنت برای هر بشکه رسید و از مرز ۶۰ دلار برای هر بشکه فراتر رفت.
میانگین قیمت نفت خام ایران از ابتدای سال ۲۰۱۷ تاکنون ۵۰ دلار و ۳۹ سنت برای هر بشکه بوده است.
قیمت سبد نفتی اوپک نیز به ۵۸ دلار و ۷۳ سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته گذشته ۲ دلار و ۳۹ سنت افزایش یافته است.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.