لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

SANDRO

احتمال توقف تولید تندر۹۰ و ساندرو از سال ۹۸

مدیر عامل رنو پارس با تأکید بر اینکه ال ۹۰ و ساندرو نمی‌توانند در گیربکس و موتور استانداردهای جدید را پاس کنند، گفت: وقتی خودرویی نمی‌تواند طبق استانداردها حرکت کند باید به قوانین احترام گذاشته و تولیدش متوقف شود.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

قتل یک جوان در بازرگان با چاقو

فرمانده انتظامی شهرستان ماکو با تاکید بر ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد جدی با ناهنجاری های اجتماعی گفت: جوانی با اسلحه سرد در بازرگان به قتل رسید که تحقیقات اولیه با جدیت در خصوص این موضوع آغاز شده است.

سرهنگ حیدر شفیعی شامگاه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر اساس گزارش های مردمی مبنی بر درگیری با اسلحه سرد که منجر به قتل جوان در بازرگان شده به نیروی انتظامی شهرستان اعلام شد که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی با بیان اینکه این درگیری در پارک بازرگان اتفاق افتاد، گفت: بعد از درگیری لفظی، 2 جوان با چاقو درگیر و یکی از جوانان مجروح شد که بر اثر شدت جراحت در راه بیمارستان فوت و قاتل هم متواری شده است.
سرهنگ شفیعی با تاکید بر اینکه تحقیقات مقدماتی درخصوص این پرونده آغاز شده افزود: اقدامات لازم درخصوص دستگیری قاتل در جریان است.
وی گفت: علت این درگیری در دست بررسی بوده و دستگیری متهم به قتل نیز در دست اقدام است.
به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.
ماکو در مجاورت کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان قرار دارد و طول مرزهای جمهوری اسلامی ایران در این منطقه با این کشورها به ترتیب 130 و 140 کیلومتر است.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.