لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

دختر عمه ام گفت اگر واقعا مرا دوست داری باید هزار سکه طلا مهرم کنی!

وابستگی به برنامه های ماهواره از او انسان دیگری ساخته بود. «ناز بانو» هم بازی دوران کودکی ام بود و من در رویاهایم او را همان کودک مظلوم و مهربان سال های کودکی ام می دانستم که میوه هایش را با من تقسیم می کرد اما او به دلیل تجربه تلخ طلاق روحیه دیگری داشت تا این که  تصمیم به ازدواج با نازبانو گرفتم اما سریال های ماهواره طوری زندگی ام را ویران کرد که ...

مرد میان سال با بیان این که هیچ گاه تصور نمی کردم روزی داخل خودرو زندگی کنم به  تشریح روزگار تلخش پرداخت و درحالی که اشک هایش را پاک می کرد به کارشناس و مددکار اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد گفت: حدود دو سال قبل و با مرگ ناگهانی همسرم، خزان زندگی من نیز آغاز شد. یک سال بعد از این ماجرا تنها پسرم را داماد کردم تا به همراه همسرش زندگی عاشقانه خودشان را شروع کنند. از آن روز به بعد دیگر تنها مانده بودم و با خاطرات همسر مرحومم زندگی می کردم دیگر گل های باغچه زندگی برایم زیبایی خاصی نداشتند و من به انسانی گوشه گیر تبدیل شده بودم به طوری که ساعت ها در افکارم غرق می شدم. مدتی بعد برای رهایی از این وضعیت تصمیم به ازدواج مجدد گرفتم شاید در سایه عشق و محبت یک همراه و همدم دیگر، زندگی بی سروسامان و پرتلاطم خود را به ساحل آرامش هدایت کنم. در این میان ناخودآگاه به یاد دختر عمه ام «نازبانو» افتادم. همان دختر کوچولوی مهربانی که همواره میوه هایش را با من تقسیم می کرد. ساعتی دفتر خاطراتم را به گذشته های دور ورق زدم و از این که امروز «نازبانو» به زنی تنها و شکست خورده تبدیل شده بود بغض گلویم را فشرد، احساس کردم او همان فرشته نجات من از تنهایی است. نازبانو سال ها پیش از همسرش جدا شده بود و در تنهایی و انزوا زندگی می کرد بلافاصله سوار خودروام شدم و با جعبه شیرینی و دسته گل به سمت منزل او حرکت کردم.نازبانو گفت: «من تجربه تلخی را پشت سر گذاشتم و نمی خواهم سختی های آن روزها دوباره تکرار شود من هم قول دادم که از هیچ تلاشی برای خوشبختی اش دریغ نکنم. در این هنگام دختر عمه ام خیلی جدی گفت اگر واقعا مرا دوست داری باید هزار سکه طلا مهرم کنی! من هم که فکر نمی کردم روزی دختر عمه ام به من نارو بزند این موضوع را پذیرفتم و بدین ترتیب زندگی مشترک ما آغاز شد. اما خیلی زود فهمیدم «نازبانو» با دوران کودکی اش خیلی تفاوت دارد. او تا پاسی از شب به تماشای برنامه ها و فیلم های ماهواره می نشست به طوری که از رفتارهای او رنج می کشیدم اما مشکل به این جا ختم نشد بلکه ناز بانو تحت تاثیر فیلم ها و سریال های خارجی خواسته های نامتعارفی داشت که تاثیر نامطلوبی در زندگی ما گذاشته بود از سوی دیگر من یک راننده تاکسی تلفنی بودم و نمی توانستم خواسته های او را تامین کنم به همین دلیل همواره مورد تحقیر قرار می گرفتم و همسرم به بهانه های مختلف قهر می کرد اصلا باورم نمی شد نازبانو که 40 بهار از عمرش گذشته و تجربه یک زندگی ناموفق را دارد این گونه اسیر فیلم ها و سریال های ماهواره ای شده باشد کار به جایی رسید که  دیگر حتی غذا را نیز از بیرون تهیه می کردم. بارها خواستم او را متقاعد کنم که شیوه اشتباهی را در زندگی پیش گرفته است اما او نه تنها نصیحت هایم را نپذیرفت بلکه دیگر با تعویض قفل ها مرا نیز به منزل راه نمی داد و اکنون مدت زیادی است که داخل خودروام زندگی می کنم حالا هم پیامی برایم فرستاده که می خواهد مهریه اش را به اجرا بگذارد و ...
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری/خراسان رضوی

منبع:روزنامه خراسان

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.