لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

SANDRO

احتمال توقف تولید تندر۹۰ و ساندرو از سال ۹۸

مدیر عامل رنو پارس با تأکید بر اینکه ال ۹۰ و ساندرو نمی‌توانند در گیربکس و موتور استانداردهای جدید را پاس کنند، گفت: وقتی خودرویی نمی‌تواند طبق استانداردها حرکت کند باید به قوانین احترام گذاشته و تولیدش متوقف شود.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

فرار مردجوان پس از قتل همسرش

زنی ٣٥ ساله با ضربات چاقو در خانه‌اش به قتل رسید و قاضی جنایی دستور بازداشت شوهر فراری او را صادر کرد.

به گزارش همشهري، ساعت ١٩ چهارشنبه 17آبان‌ماه افسرنگهبان كلانتري ١١٥ رازي با قاضي محسن مديرروستا كشيك جنايي پايتخت تماس گرفت و اعلام كرد زني درخانه‌اش به قتل رسيده است. پس از اين تماس قاضي جنايي همراه تيم تجسس پا در محل حادثه كه طبقه چهارم آپارتماني در خيابان هلال احمر بود، گذاشتند. مقتول زني ٣٥ ساله بود كه جسدش داخل حمام افتاده بود.

بررسي‌ها نشان مي‌داد كه او با ضربات متعدد چاقو به قتل رسيده و حدود 2ساعت از مرگش مي‌گذشت. نخستين كسي كه با جسد روبه‌رو شده و پليس را خبر كرده بود پسر ١٢ ساله مقتول بود. وي صبح به مدرسه رفته و پس از بازگشت با جسد مادرش روبه‌رو شده بود.

در ادامه تحقيقات تيم جنايي مشخص شد كه مقتول كارمند شركتي بوده اما همسرش مدت‌هاست كه به‌خاطر اعتياد به مواد‌مخدر بيكار بوده و زن جوان مخارج زندگي را تأمين مي‌كرده است.

اين درحالي بود كه پس از اين جنايت، همسر مقتول به طرز مرموزي ناپديد شده و هيچ‌كس از وي خبري نداشت. از سوي ديگر با توجه به اختلافات قبلي بين زوج جوان و ناپديد شدن مرد خانواده، فرضيه جنايت از سوي وي مطرح شد. به اين ترتيب قاضي جنايي دستور بازداشت مردجوان را صادر كرد. همچنين جسد قرباني به پزشكي قانوني منتقل شد تا راز اين جنايت آشكار شود.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.