لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

100 ضربه شلاق مجازات کودک آزار

مرد جوان که به بهانه ترقه بازی، کودکی را در گوشه خلوت پارک مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با حکم دادگاه به 100 ضربه شلاق محکوم شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده پس از دستگیری غافلگیرانه مرد جوانی در صحنه آزار یک کودک و شکایت خانواده پسر خردسال در دستور کار مأموران قرار گرفت. پدر پسرک به مأموران گفت: «آنطور که پسرم می‌گوید او مشغول بازی با دوستانش بوده که متهم به او نزدیک شده و پیشنهاد ترقه بازی داده است. بعد هم به این بهانه پسرم را به بخش خلوت پارک برده و مورد آزار و اذیت قرار داده است. خوشبختانه مأموران سربزنگاه رسیده و قبل از اینکه اتفاقی بدتری برای پسرم بیفتد این تبهکار را دستگیر کرده‌اند.»با اعلام این شکایت، پسر 9 ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت و موضوع آزار و اذیت نسبی او به تأیید کارشناسان رسید. به این ترتیب پرونده پس ازتحقیقات تکمیلی به دادگاه ارسال شد. از آنجا که متهم دربازجویی‌های مقدماتی منکر جرمش شده بود، چند روزی در اختیار اداره آگاهی قرار گرفت اما این بار با اقرار به رفتار شیطانی‌اش گفت: «آن روز وقتی این کودک را دیدم، وسوسه شدم. به همین خاطر به طرفش رفتم و پیشنهاد ترقه بازی دادم. اوکه از ترقه بازی خوشش آمده بود خیلی زود فریب خورد و همراهم شد. وقتی به جای خلوتی در پارک رسیدیم ناگهان مأموران سر رسیدند و دستگیرم کردند. حالا هم تقاضای عفو و بخشش دارم.»
به این ترتیب محاکمه متهم در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با مستشاری قاضی تولیت برگزار شد، اما با وجود اقرار صریح متهم در جلسه بازپرسی، او درحضور قضات، اتهاماتش را رد کرد و خود را بیگناه خواند. بنابراین قضات با توجه به مدارک موجود درپرونده برای صدور حکم وارد شور شدند و متهم را به 100 ضربه شلاق محکوم کردند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.