لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

اگر یک بازرس استاندارد خارج از ضوابط کار کند او را از کار کنار خواهیم گذاشت

رئیس مرکز ملی تائید صلاحیت استاندارد ایران گفت:با دیدن یک اشتباه یا کارمندی که خطاکار است، نمی‌توان تمام اقدامات یک سازمان را زیر سئوال برد، گفت: در جامعه‌ی ما افرادی هستند که کارشان را به درستی انجام نمی‌دهند اما باید قبول کنیم که افراد بیشماری‌ هم وجود دارند که وظایف خود را به شکل درست و دقیق انجام داده و مسئولیت‌پذیر هستند.

STANDARD26به گزارش ایسنا، خاکی‌فیروز صبح پنجشنبه در مراسم گرامی‌داشت روز استاندارد و تجلیل از واحدهای نمونه استان فارس، گفت: اصل اساسی در هوشمندسازی زندگی، داشتن شهروندانی هوشمند است.

خاکی‌فیروز همچنین با اشاره به اینکه با دیدن یک اشتباه یا کارمندی که خطاکار است، نمی‌توان تمام اقدامات یک سازمان را زیر سئوال برد، گفت: در جامعه‌ی ما افرادی هستند که کارشان را به درستی انجام نمی‌دهند اما باید قبول کنیم که افراد بیشماری‌ هم وجود دارند که وظایف خود را به شکل درست و دقیق انجام داده و مسئولیت‌پذیر هستند.

رئیس مرکز ملی تائید صلاحیت استاندارد ایران تصریح کرد: اگر یک بازرس استاندارد در هر بخشی خارج از ضوابط کار کرده و وظایفش را به‌درستی انجام ندهد و ما مطلع شویم قطعا او را از کار کنار خواهیم گذاشت.

خاکی‌فیروز همچنین با اشاره به تاریخچه شکل‌گیری استاندارد، گفت: زمانی بود که هیچ کشوری امکان استفاده از تولیدات سایر کشورها را نداشت، کشورها نمی‌توانستند حتی خطوط ریلی خود را به دیگر کشورها متصل کنند.

رئیس مرکز ملی تائید صلاحیت استاندارد ایران خاطرنشان کرد: اولین بار در سال ۱۹۴۶ با حضور ۲۵ کشور جهان قواعد یکسانی برای بهره‌مندی از تولیدات کشورها تدوین شد.

وی با بیان اینکه امروز استاندارد موضوعی جهانی است، گفت: سال‌ها برای تهیه پوستر استاندارد یک شرکت کار را انجام می‌داد اما از سال ۲۰۱۱، طراحی پوستر به فراخوان گذاشته شد و امسال خرسندیم که طرح یک ایرانی به‌عنوان پوستر انتخاب شده است.

خاکی‌فیروز خاطرنشان کرد: امسال و از بین ۳۰۰ طرح ارسالی کشورهای مختلف جهان به سازمان استاندارد جهانی، ۱۰ طرح به‌عنوان برترین‌ها انتخاب شد که ۵ طرح آن متعلق به طراحان ایرانی بوده است.

او یادآور شد که طرح پوستر استاندارد امسال متعلق به رضا رحیمیان بوده است، گفت: این نشان می‌دهد که امکان موفقیت و جهانی شدن در تمام عرصه‌ها وجود دارد و تنها نیازمند اراده، خستگی‌ناپذیری و پشتکار هستیم.

رئیس مرکز ملی تائید صلاحیت استاندارد ایران گفت: ایران متعلق به تمام ایرانی‌ها است، بنابراین همه باید دست به دست هم داده و آن را بسازیم.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.