لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

معاون سازمان ملی استاندارد ایران:بی معنی بودن سیاست‌زدگی در مدیریت یکپارچه

معاون سازمان ملی استاندارد ایران گفت: سیاست‌زدگی و جناح بازی در مدیریت یکپارچه بی معنی است.

STANDARD26جهانبخش سنجابی شیرزادی با بیان اینکه باید تعریف درستی از هوشمندسازی شهرها داشت، اظهار کرد: استاندارد جهانی، کلمه "هوشمند" را برای خود انتخاب کرده که این واژه دارای شاخص ها و الزامات متعددی است.

وی تعریف شهر هوشمند را فراتر از توجه به الزامات فناوری اطلاعات دانست و اظهار کرد: هوشمندی در مسیر زمان معنا پیدا می کند به این معنی که یک شهر و بنگاه بتواند به نیازهای دیروز، امروز و فردای مردم، در لحظه پاسخ دهد.

معاون سازمان ملی استاندارد ایران شهر هوشمند را دارای سه پایداری دانست و اظهار کرد: یک شهر هوشمند باید دارای پایداری در محیط زیست، اقتصاد و اجتماع باشد.

سنجابی مدیریت یکپارچه، تفکر سیستمی، مشارکت همگانی و رویکرد استاندارد داخلی را چهار خصوصیت اصلی بنگاه و شهر هوشمند دانست و اظهار کرد: اگر یک بنگاه یا یک شهر مشارکت عمومی نداشته باشد تفکر سیستمی در آن اعمال نشود و مدیریت یکپارچه نداشته باشد به طور قطع به این مجموعه هوشمند نمی گویند.

معاون سازمان ملی استاندارد ایران گفت: مدیریت یکپارچه به معنای این است که سیاست زدگی یا جناح زدگی در مدیریت کلان مجموعه وجود نداشته باشد و اعضای این مجموعه بتوانند در قالب یک تفکر سیستمی که رویکرد های داخلی استاندارد دارد، مشارکت در فعالیت ها داشته باشند.

این مسئول افزود: یک مجموعه هوشمند باید خدمات مورد نیازش را خودش تعریف، تدوین، تبیین و مطالبه کند.

سنجابی شیرزادی با طرح این پرسش که آیا می توان استانداردی تولید کرد که نیازهای آینده را پوشش دهد، اظهار کرد: تا یک دهه گذشته پاسخ این سئوال، خیر بود اما با ورود مبحث آینده پژوهی به این نتیجه رسیدند که استانداردها آینده را درست می کنند.

وی روندها، پدیده ها، چشم انداز و اقدامات لازم را چهار عنصر تشکیل آینده دانست و اظهار کرد: اگر برای تدوین استانداردهای آینده این چهار عنصر رعایت شود عمر استانداردهای تدوین شده به بالای پنج سال می رسد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.