لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخبار روز

اخبار ورزشی

اخبار حوادث

طلا و ارز

صنایع و خودرو

HavalM4

مشتریان چه خودروی شاسی‌بلند داخلی را می‌پسندند؟

مشتریان ایرانی با توجه به محدودیت و عرضه خودروهای جدید و باکیفیت در کشورمان مجبورند به محصولات تولیدی داخل بسنده کنند. هرچند عده قلیلی نیز با توجه به تمکن مالی ترجیح می‌دهند خریدار خودرو خارجی باشند؛ اما این خودروها نیز در مدل‌های محدودی وارد کشور می‌شود که همین امر حق انتخاب مشتری را کمتر می‌کند. با این مقدمه به سراغ علایق مشتریان داخلی می‌رویم؛ علایقی که این روزها فروشندگان خودروهای چینی را منتفع کرده است.

صنعت و تجارت

اقتصاد و بازار

اخبار مسکن و ساختمان

اخبار فناوری و اطلاعات

وزیر صنعت در مراسم روزجهانی استاندارد:همه واحدهای تولیدی کشور مکلف به ارائه کالای استاندارد هستند

وزیر صنعت، معدن و تجارت بر توجه جدی واحدهای تولیدی و صنعتی در زمینه استانداردمداری برای حضور بیشتر در بازارهای جهانی تاکید کرد و گفت: هنوز با هدف نهایی یعنی پوشش استاندارد برای همه محصولات و خدمات فاصله داریم.

standard720wبه گزارش خبرگزاری ایرنا، «محمد شریعتمداری» امروز (سه شنبه) در آیین روز جهانی استاندارد در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی افزود: استاندارد مقوله ای مهم در کشور و توجه به آن یکی از راهبردهای اساسی رشد و توسعه کشور است.
به گفته این مقام مسئول، در دولت یازدهم گام های خوبی در حوزه های ملی و بین المللی سازمان ملی استاندارد برداشته شده اما با بند 24 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی یعنی پوشش استاندارد به همه محصولات و خدمات فاصله داریم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: استاندارد کف مسئولیت است و تلاش برای اینکه پوشش استاندارد را برای همه کالاها، خدمات و فرآیندهای ارائه کالاها و خدمات تامین کنیم، حداقل انتظارات است.
وی با بیان اینکه ایمنی مردم اهمیتی بالاتر از همه مسائل دارد، تصریح کرد: به مردم وعده می دهم که همه واحدهای تولیدی کشور مکلف به ارائه کالای استاندارد هستند.
شریعتمداری ادامه داد: در صنعت خودرو تاکنون گام های خوبی برای استانداردسازی برداشته شده، اما کافی نیست و در این راستا دستیابی به حداقل استانداردها در این صنعت در دستور کار است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: در دوره پسابرجام، انتقال فناوری و تکنولوژی های نوین در کنار بومی سازی و بالا بردن توان تولید داخل در حوزه های صنعتی از مهمترین برنامه های کشور بوده، اما دستیابی به این اهداف باید با رعایت استانداردهای ایمنی باشد.
این عضو کابینه دولت دوازدهم بیان داشت: در گذشته مشکلاتی در واحدهای سی ان جی وجود داشت اما با حرکت ها و برنامه های سازمان ملی استاندارد، تاکنون بیش از 130 واحد سی ان جی که از ایمنی و استاندارد لازم برخوردار نبودند، به تدریج تعطیل شدند.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.